Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
thanns

Skarga prz3mo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: thanns

Nick oskarżonego: Prz3mo

Opis sytuacji: Prz3mo grał sobie bezkarnie ponad połowę mapy de_dust2002 ze zbugowanymi statami, nie zresetował i miał na 40 lvl'u po 90 statów w hp i zwinność. Napisałem na U@ o tym (na spectate było 4 admów), a 30 sekund później widzę, na chacie /reset. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale żaden adm nawet słowem nie pisnął w grze, natomiast nie wiem czy nie miało to miejsca na ts3.  Podobna sytuacja była na poprzedniej mapie - de_dust2, ale admini zwrócili mu uwagę i odpuścili bana jak zresetował staty. Tłumaczył się coś tam, że zapomniał, no ale 2 razy z rzędu to przesada. 

Dowód (ss/demko): Nie robiłem screena, bo myślałem, że na demku z hltv będzie to widać, jednak jak się okazało - mój błąd. Mimo wszystko gracze z tamtych map na pewno to potwierdzą.

IP oskarżonego: 156.67.107.4

Edytowane przez thanns

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tylko tyle na Kabulu dostrzegłem już tą sytuację i napisałem, adminowi więc kazali mu zresetować. 

Na de_dust2 graliśmy do 50 a przemo latał z zbugowanymi statystykami i jak to ma w zwyczaju śmiał się z innych jak to ich zabija. Na koniec ktoś zauważył, że ma zbugowanę  na czarodzieju na którym jak się nie myle ta sama sytuacja była właśnie na Kabulu.  

Powiem szczerzę, że bardzo niesmaczna sytuacja. Bo byłem przy sytuacjach gdy ktoś inny dostawał bana od razu bez gadania za 2 razem. A tu mamy grube nad używanie i co i nic... 

Ja rozumiem, że można zapomnieć xd no nie bardzo nie rozumiem jeśli ktoś ci to mówi co parę map bądźmy szczerzy przypominam mu o tym dość często... 

Naprawdę takie koleżeństwo tylko zniesmacza ludzi do serwerowni jak i administracji. 

Edytowane przez kosal123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musicie zrozumieć że ciężko jest sprawdzić w czasie gry do x lvl czy wszyscy gracze mają odpowiednie statystyki szczególnie kiedy na serwerze jest 20+ graczy. Staramy się jak możemy tego pilnować.

A gracz na tamtej mapie posiadał również przedmiot który dodawał mu +50 do statystyk czy jakoś tak to trochę więcej czasu zajęło nam policzenie jakie ma aktualnie posiadane punkty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko fajnie tylko dlaczego gracz nie został ukarany jeśli ktoś łamie raz to spoko ale sam widzisz sytuacja zdarzała sie co chwilę i reakcja wpisz reset wpisz reset. 

A w stosunku do innych ban na kolokwialna japę i elo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak ale co ma vote na lvl do tego, że  zakazane jest bugowanie statystyk xd. ja tu się smieje z tego, że  w ten sposób tak na serio latał większym lvl niż było można. 

A to fakt o nie zbanowaniu go po 3 takich sytuacjach w ciagu paru godzin jest smieszny. Mozliwę nie przeczę bo na kabulu uwagę zwrócił mu power którego na duscie2 nie było więc mogliście nie brac tego pod uwagę jako ponownego naruszenia rozumiem. No i dla tego pewnie thans napisał tą skarge którą ja popieram. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wejdę na server i bedzie miał zbugowane statystyki po tylu godzinach od tej sakrgi natychmiastowo dostanie bana na 24 godziny. tyle ode mnie bo ja pamiętam ze uwagę mu zwracałem a nie mam w zwyczaju mówić kilka razy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)