Skocz do zawartości
kosal123

Sprostowanie Regulaminu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym abyscie sprostowali albo usuneli tą śmieszną wzmiankę w regulaminie o biciu z respa. 

Po pierwsze banujecie przykładowo gadzinę bo bije z repsa po paru sekundach co pokazał na demo.

W regulaminie pkt brzmi nie bić respa. I co tyle ? co to za furka do banowania za nic?  Jedni dostają bana za bicie inni nie smiech na sali ile czasu trzeba odczekac nic nie ma napisane. Jeśli jest to 5s to prosze zbanować wszystkich graczy serwera diablo bo nie widziałem by jaki kolwiek gracz czekał te 5s. na mapach typu aim. 

a co w sytuacji kiedy mamy kreta ?  przecież zabił/został zabity na respie przed czasem.

Ten pkt jest smieszny  nie opisany i stwarza sytuację patologicznych problemów. 

I żeby mi potem ktoś nie mówił tam jest napisany czas. Takiego wała !!! https://scr.hu/LGedlB 

-  Jest to tak zwana furtka tego się nie da przestrzegać  w niektórych sytuacjach. Dla czego? A no dlatego, że według tego punktu nie można strzelać z respa. A co to znaczy? A to właśnie znaczy, że każdy kret strzela z respa w inną osobę. na aimach tak samo wszyscy strzelają z respa pare osób rashuje. 

- Po drugie co dla was znaczy respawn hym? Bo nieraz stojąc i ładując się na dd2 słysze wyjdz z respa, no tak wszysto fajnie jest taki pkt w regulaminie tylko, że miejsce w którym stoje jest pod sciana z drzwiami zamknietymi na dd2 np i to jest dobry kwałek od respa.  

- Po trzecie - 3.2 Wykonujemy cele mapy.  -  Wnoszę o usunięcie tego pkt. Jest on smieszny kolejna furtka niby jest ale większość go olewa, więc jak jakiemuś adminowi coś nie pasuję zaczyna straszyć celami. 

Albo dodajcie czas do tego pkt zazwyczaj jest to 1minuta do końca, w tym czasie ludzie powinni zająć się celami. 

Co nie zmienia faktu, bądźmy szczerzy w diablo mało kto gra na wygranie rundy bardziej by się postrzelać z innymi na fajnych mapach.  To nie serwer by tryhardowac rundy. 

Dlatego jak dla mnie usunięcie tego pkt by pomogło. 

+ Trzeba wprowadzić do regulaminu zakaz grania ninja + niewidzialnymi klasami i itemami( tu moja propozycja tylko)  na aimach 

+ Zakaz używania broni innych niż deagl na tym deaglu. Bo niby jest zakaz ale w regulaminie nic o tym nie ma.

i co znaczy - 4.17 Zakaz używania itemów na małych mapach - Ban do 30 min. -

To użytkowych nie można czy jakich?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, kosal123 napisał:

i co znaczy - 4.17 Zakaz używania itemów na małych mapach - Ban do 30 min. -

To użytkowych nie można czy jakich?

zaczne od tego punktu. Pare linijek wyzej masz jakich itemow nie mozesz na malej mapie uzywac: 2.10 Zakazuje się używania na małych mapach itemów takich jak (meak, mnich, elektro siła, repulsive totem, archy, bush, mróz. i jakie to sa male mapy: 3.15 Do małych map zalicza sie wszystkie mapy typu fy_ i cs_max cs_wiocha de_dust2long aim_map aim_crazyjump.

Wracając do twojej uwagi o strzelanie z respa: jeżeli jesteś diabłem i się zrespisz, to możesz zabijać z tego względu, że to jest moc klasy. Jeżeli masz item kret, to również możesz zabijać jeśli pojawisz się na respie drużyny przeciwnej, to chyba jest oczywiste.

A nie ma czasu jaki musisz odczekać żeby strzelać. Warunek jest taki ze na pool dayu musisz np wyjść przed swój resp, czyli być w okolicach basenu lub po jednej ze stron. Na aimie jest to około 2 sekund od rozpoczęcia rundy, chyba ze zdążysz wybiec na środek albo grając klasa anioł przelecieć long jumpem na resp przeciwnika. 

Co do kary za bicie z respa to jest ona rożna: zaczyna się od 30 minut a może skończyć się nawet na 24h, jeżeli gracz robi to nagminnie kiedy pojawia się na serwerze a wcześniej był już za to banowany. 

Opuszczenie respa tzn. jak w twoim poście na dd2 wyjście na gale długą lub bombside jeżeli stoisz kolo skrzynek metr od miejsca, w którym respi się twój team to nie jest to opuszczenie respa.

Co do wykonywania celów mapy: Admin wydaje komunikat przypominający o celach mapy na admin sayu. Wszyscy gracze to widza wiec muszą się zastosować. Nie możemy określić czasu, w którym gracz musi zacząć wykonywać cele z kilku powodów:

- nie jesteśmy w stanie określić ile dany gracz potrzebuje czasu, aby udać się po hosty lub na bombside żeby podłożyć pakę, dlatego ze każdy gracz ma rożną klasy i dwojako rozłożone statystyki. (jeden biega szybciej drugi wolniej wiec czas dla nich jest rożny. Jednemu potrzebne jest 20sek aby wykonać cele, innemu i 1min 30sek nie wystarczy gdy nie ma zwinności i w dodatku posiada item ciężkie naboje).

Jeżeli gracz raz nie wykona celów mapy a potem sytuacja się powtarza dostaje kolejne ostrzeżenie lub prowadzi to do bana.

Tyle ode mnie. Dodam jeszcze ze postaramy sie zmienic regulamin aby byl bardziej przejrzysty i czytelny dla graczy.

Pozdrawiam

GreK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Trochę spraw rozjaśniłeś ale sytuacja jak u gadziny nadal nie dostała odpowiedzi co z mapa dośc często graną która jest stworzona do strzelania się z respu~ czyli ten de_dust2002 jeśli się nie mylę. + można dodać eldorado bo tam da się skanować resp ct dość łatwo będąc w tt 

I nie mówiłem o skrzynkach metr od respu a o tych drzwiach które są na wprost spawnu.

Tak samo dziwnie traktujecie tu tekstury. Bo z tego co ja wiem tekstura to miejsce w kturym konczy się mapa. Więc dlaczego skrzynka przy spawnie na dd2 jest teksturą widziałem za to bana gram w ta gre 3k godzin i nigdy nikt tego nie nazwał tekstura i nie raz tam ludzie kampili. tak samo na fly_ są te 4 bloki i one nie są teksturą tylko te miejsce do okoła mapy. 

Edytowane przez kosal123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na mapach, na ktorych mozliwe jest strzelanie z respa jak dust2002 i eldorado jest to zabronione to chyba jest oczywiste!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tylko za ja na dust2002 strzelałem z okna(nie odrodziłem się dokładnie w tym miejscu, te 2m musiałem przejść) do gościa który skakał już do wody po 3 sekundach od rozpoczęcia rundy, tylko że pan admin HD się wychylił (też się nie odrodził tam gdzie dostał tylko przeszedł już trochę dalej) i dostał przypadkiem po drodze, za co nagrodził mnie banem na 3h. Wcześniejszy ban też był jeśli się nie mylę na mapie typu aim_ i dostałem go za strzelanie w 4 sekundy po rozpoczęciu rundy ale wtedy to olałem bo i tak szedłem już spać. A jako ciekawostkę dodam screena z z rundy poprzedzającej tą akcje z którą dostałem bana. Proszę zwrócić uwagę na czas rundy i na tę piękną rakietę którą nasz sumienny i uczciwy admin wystzrelił.

hd.thumb.jpg.8ebd2fb5a0e5537ab377d54091b8a0eb.jpg

Edytowane przez gadzina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Złóż skargę na HD!, a nie pisz w tym temacie. Dowód masz, więc...

Dnia 13.01.2018 o 01:06, gadzina napisał:

Tylko za ja na dust2002 strzelałem z okna(nie odrodziłem się dokładnie w tym miejscu, te 2m musiałem przejść) do gościa który skakał już do wody po 3 sekundach od rozpoczęcia rundy, tylko że pan admin HD się wychylił (też się nie odrodził tam gdzie dostał tylko przeszedł już trochę dalej) i dostał przypadkiem po drodze, za co nagrodził mnie banem na 3h. Wcześniejszy ban też był jeśli się nie mylę na mapie typu aim_ i dostałem go za strzelanie w 4 sekundy po rozpoczęciu rundy ale wtedy to olałem bo i tak szedłem już spać. A jako ciekawostkę dodam screena z z rundy poprzedzającej tą akcje z którą dostałem bana. Proszę zwrócić uwagę na czas rundy i na tę piękną rakietę którą nasz sumienny i uczciwy admin wystzrelił.

hd.thumb.jpg.8ebd2fb5a0e5537ab377d54091b8a0eb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.