Skocz do zawartości
erysipelas

Łowca Demonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chciałbym poinformować że ostatnio często się zdarza że Łowca Demonów daje korzenie nawet kiedy nie zada DMG.
Czasem to granat który wybucha obok i nie zadaje DMG. Czasem wystarczy obok niego przebiegnąć i już masz korzenie.
Jest to niestety trochę upierdliwe dla niektórych klas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie było takiego problemu wiec tak po prostu się nie mogło zmienić granat może dać korzenie itd bo przy dużej zwinności zmniejsza dmg z niego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podeślesz demko na którym to widać bo to jest dziwne i to bardzo i szczerze myślę że wbiegłeś w item który nakłada na Twoją postać korzenie i jak na razie to chyba jedyne wytłumaczenie tego xd  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dowód czego chcesz? jesli zgubiło by mu pakiet to by go nie miał. Więc nie widział by tej sytuacji. ja nie mialem sytuacji, że dostałem korzenie przebiegajac obok łowcy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link do Demka: http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1801111950-de_westwood_247cs-1515696600-1515698160.zip

Patrzcie Erysipelas 23:42:00 
Nowa runda lecę środkiem wybucha granad kilometr ode mnie ja dostaje korzenie...
DMG nie było nawet 0 nie pisało jak to czasem bywa przy np. piorunach jak ktoś ma za dużo zwinności 

Jak mi się sytuacja z samym przebiegnięciem trafi ponownie to też podeśle bo nie pamiętam dokładnie kiedy to miałem a nie bd grzebał we wszystkich demkach  ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link do Demka: http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1801112107-cs_assault-1515701220-1515702780.zip

Patrzcie JeaDsu 19:56:00

Kolejny bug że łapie w korzenie nawet idąc nie zatrzymując się bo z tego co mi wiadomo korzenie łapią dopiero po zatrzymaniu się.

Kolejna taka sytuacja: http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1801112017-de_mirage-1515698220-1515699660.zip

Patrzcie Erysipelas 00:37:00

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest klasa mega premium i to ma lapac w korzenie jezeli nawet kolo niego czasem przebiegniesz. Zdarza sie, ze gracz lowca stoi skampiony a ty przebiegniesz gdzies nieopodal i nie zauwazycie sie nawzajem ale dalej mozesz zostac zlapany w korzenie. Taka jest moc tej klasy i tak zostanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

 Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.