Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
mNkart.

Skarga K4rAmUsTaFa ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Bakulek<3

Nick oskarżonego: K4rAmUsTaFa ;*

Opis sytuacji: Gramy sobie na Pool I rzucam granata 1:55 i zaraz odrazu sapy w moją stronę, że nie odrazu po odrodzeniu rzucamy. Admin nie reaguje jak ktoś bije z respa a jest tylko jeden.

dostaje bana na 15 min "pt" odpocznij nie pierwszy z dzisiejszego dnia ban od tego admina. Przyznam się uniosłem się i przez mikrofon troszkę admina podsumowałem w trakcie jak dostałem bana.

Wchodze po banie na serwer odrazu jakaś odzywka w moja stronę a to , że nei miałem słuchawek napisałem na u@ " co tam płaczesz? Pisz normalnie"  gram sobie 3 rudny i ban pt "obraza na pool" Admin obudził się po 4 rundach, że jestem na serwerze . Ten admin to jakaś kpina co chwile dostaje bany inni otrzymują upomnienia. Administracja nie widzicie co się dzieje ilu adminów odeszło z DM chyba czas reagować a nie tylko patrzeć wkońcu adminów bedą otrzymywać dzieci i koledzy z klasy opiekunów.  Chce o szybkie wyjaśnienie tej sytuacji .. Pozdrawiam 

Dowód (ss/demko):  -

IP oskarżonego: -

Link do Bana : http://cs-creativ.pl/bans/ban_list.php?bid=72265

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koledzy z klasy opiekunow ? pomyślałeś chociaż chwile ile mamy lat ze o klasie mówisz  czy chciałeś się wypocić ? dlatego własnie ze jesteś dzieckiem Ty go nie dostałeś  łamiesz regulamin a chcesz innych pouczać

skarga odrzucona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)