Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Siemanko dziś chciałbym przedyskutować klasę wyżej wymienioną .Chodzi mi o ładowanie na nożu i mp5 ,  nie lepiej by było aby pocisk "magiczny" nie był zachowywany dopóki nie trafimy celu z broni trafienie gracza z dużą prędkością  jest trudne a pocisk znika .Ciężko się w rundzie załadować więcej niż 2-3 razy więc pozostawienie magicznego pocisku aż do "trafienia w cel" było by GOOD opcją .I nie lepiej było by  może dodać jakiś efekt do tego mp5 bo wątpię żeby zwiększenie jeszcze dmg się powiodło np. 1/x na zatrucie cel się truje albo na czas albo dopóki nie zada obrażeń i ma zaznaczone nad głową że ma trutkę można  by zabrać za kameleona nw lepiej aby oprzeć się na tym mp5 niż jak jakiś typowy "paladyn" bierze awp  i stara sie pikować .JAK COŚ TO JEST TYLKO PROPOZYCJA :)  2 PROPOZYCJA z tego co widzę to są grane tylko 3-4 artefakty a pozostałe są niewykorzystywane nie lepiej znerfić te najbardziej wykorzystywane albo zbufować te nie używane ? POZDRO OD Prz3mo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpisuję się pod powyższą propozycją wszystkimi raciczkami. Modyfikacja magicznych pocisków (o ile jest wykonalna) byłaby dobra. Zdrajca potrzebuje lekkiego ulepszenia, bo np. taki Psychos jest od niego bezpośrednio lepszy.

Urozmaicenie artefaktów też wniesie dużo dobrego, ale to temat na oddzielną i wyczerpującą dyskusję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważacie, że dodanie 1/x na zatrucie to dobry pomysł? Jeżeli tak to nie ma problemu mogę to zrobić.

Co do artefaktów to tak jak @Knur wspomniał to jest dyskusja na dłuższą metę i co do tego pasowałoby napisać nowy temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, dredek napisał:

Uważacie, że dodanie 1/x na zatrucie to dobry pomysł? Jeżeli tak to nie ma problemu mogę to zrobić.

Co do artefaktów to tak jak @Knur wspomniał to jest dyskusja na dłuższą metę i co do tego pasowałoby napisać nowy temat.

Zależy ile to zatrucie by brało i czy spowalniało by tych zatrutych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

albo duża szansa na zatrucie 1/6,7,8 i nie duże obrażenia szybko się kończące albo szansa 1/16.15 i inta zmniejsza do 1/8.7 dłuższe i większe obrażenia wtedy postać byłą by na mniejszych lv trudniejsza bo by trzeba było dawać w inte .Działanie : zatrucie przeciwnika zadaje mu obrażenia do uzgodnienia osoba zatruta zabierane ma hp /sek  i albo tylko inta albo też hp przeciwnika i albo jest naświetlana na zielona <ale chyba za dobre> albo myślałem żeby jakaś czaszka albo coś było nad głową zatrutego aż do końca trwania i żeby postać nie byłą jakaś za silna zatruć kolejny raz można tylko po skończeniu trucia nabicie kolejnego nie wchodzi w grę tylko po skończeniu i żeby trucie zabijało osoby nie zostawiając 1hp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trucie jest fajnym pomysłem ale w momencie kiedy trutka rosła by z int klasa musiała by być klasą premium proponował bym wrócić do systemu stacha(tak się chyba nazywał nie jestem pewny po tylu latach)  na którym ewidentnie wzorowany jest ten plugin i stworzyc klase która kosztowała by ileś kryształów i ciekawą opcja były by 3 klasy do kupienia za kryształki każda osobno dajmy jak stachu 500np 

i ja bym wtedy przeniósł tam ducha bo odstaje od reszty premek + aktualnego kapłana + nowa klasę która była by lekko słabsza od premek i mogła by zawierać właśnie to trucie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale ty chyba myślisz że trucie te będzie biło miliony obrażeń i się skończy na wykopem do sekcji premek dlatego nie napisałem dmg napisałem o truciu, ponieważ zbufowanie mp5 do x3 czy nawet + było by za brołken a obrażenia w czasie to rozłożą dzięki czemu nie będzie tego tak czuć buff ten ma być (jakimś malutkim usprawnieniem w walce przeciwko klasą posiadającą mniejszą widoczność , duża mobilność ) jakieś stalkery itp .Wyobraź sobie taki scenariusz bijesz się z ninją i ty masz low ona jest na hita ale że zbiłeś jej dostatecznie dużo hp i weszło ci trucie masz szanse na jej zabicie ) JAK coś mogę opisać jak ta klasa ma wyglądać w nowym temacie bo tu już za dużo tego .Niech się ktoś wypowie  czy jakiś admin czy wasza ekscelencja  @dredek yoł 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)