Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
Cirys

Następne propozycje :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co wy na to żeby na każdej mapie trzech najlepszych graczy dostawało nagrody w postaci expa bądź kamieni np.  1 miejsce 15kamieni, 2 - 10 i 3 - 5 albo ileś tam expa?

2. Klasy z fireballami mają dodatkową kulkę dopiero po 100 int, może zmniejszycie te ilość? Bo w sumie można mieć max 3 bo nie widziałem jeszcze nikogo z 200 int.. 

3. Jest kilka bardzo podobnych klas do siebie, więc może usuńcie je, albo zmieńcie ich atuty. 

4. Może wprowadzimy zakaz grania ninja i skryto na mapach fy_ aim_ itp, albo ogólnie na małych mapach? Granie ninja na mapie deagle lub crazy jump to jakieś nieporozumienie... Da się to wrzucić w amx, więc nie trzeba będzie spamować "zakaz gry ninja mała mapa" 

5. Jeśli chodzi o plasme to spotkałem się na jednym serwerze że nie było widać kuli, tylko leciała powoli wiązka piorunów, co zapobiegało crashowaniu serwera. Fajnie by było przywrócić w takiej edycji te umiejętność. 

6. Wprowadzenie w amx vote z tylko małymi mapami gdy ilość graczy będzie później 6 na przykład. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Jestem na nie. Wtedy dystans miedzy stałymi bywalcami a nowymi graczami będzie się zwiększał przez nagradzanie tych pierwszych, bo nie oszukujmy się - żaden nowy nie znajdzie się w pierwszej trójce.

2. Jestem na nie. Fireballe i tak są bardzo mocne.

3. Jak najbardziej jestem za tym, żeby urozmaicać klasy, ale nie je usuwać.

4. Jestem na tak. Kiedyś już była taka propozycja, ale jakoś ucichła.

5. Jestem na tak. Plazma była spoko, bo była unikalna.

6. Jestem na nie z powodów osobistych - lubię kampić a na małych mapach jest na to mniej miejsca. Osobiście nie przeszkadza mi ganianie się w np. cztery osoby po dużej mapie, a nawet to całkiem lubię. :dzik:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Knur ten "nowy" jak zobaczy system nagród to zapewne będzie chciał bym stałym graczem, a idzie za tym coraz większa szansa na bycie chociażby trzecim na mapie.  Moim zdaniem będzie to motywacja do jak najlepszego fragowania. 

Może i dużo biją fireballe, ale poza nimi nic nie ma... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Mr.duch napisał:

1. Nie

2. Nie

3. Nie

4. Tak

5. Tak

6. Jeżeli poniżej 10 graczy, to na Tak

Jestem tego samego zdania :) . Zwłaszcza  o tą plasmę . Fajnie by było  jakbyście ją w końcu zrobili . Może @Mr.duch nie będzie już nią crashować mapek :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 Jestam na tak o ile będzie to ograniczone lvl np do 130 

2 Na nie mówisz że dużo biją i nic po za tym to Ty czego oczekujesz jak to bierze ponad 400dmg i większość masz na hita z tego

3 Na nie

4 Kolejny piszę to samo xd Jestem na nie bo zaraz inni będą pisalo żeby zmienić to tak jak było wcześniej i robota idzie na marne niech zostanie tak jak jest

5 Jestem za

6 Proponuje nawet zwiększyć ten próg do 10 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)