Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mordeczki. Mam propozycje związana z utworzeniem nowego serwera na naszej sieci. Bylby to server typu Paintball z klasami takimi jak na DM. Oczywiscie można by było dodać jakies inne klasy. Mam juz kilka pomysłów co do nowych klas jak i broni ale jak narazie nie będę o nich pisać puki nie bedzie ostatecznej decyzji.  

Piszcie co o tym sądzicie i czy jakby dało radę utworzyć taki serwer to czy byscie na nim grali. <3<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Roznica miedzy DD2 a Paintballem jest taka, że ludzi bardziej ciągnie do serwerów paintball. Kiedys gralem na jednym takim z klasami serwer pierwsza klasa. Teraz juz takich nie ma. Wiec czemu byśmy nie mogli takiego zrobic. Jestem w 100%pewny ze taki serwer przyciągnął by sporo ludzi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie na tą sieć przyda się serwer CS:GO... Dużo teraz ludzi gra w CS:GO. Nie mówię, że w  1.6 nie gra nikt, lecz przy jakimkolwiek serwerze CS:GO ludzi na sieć by przybyło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Karwoś napisał:

Najpierw to ja proponuje ogarnac DD2 i doprowadzic do porzadku... Pozniej zajmować się kolejnymi serwerami :P 

Prawda jest taka iż nie ma ludzi  na dd2 na innych serwerach w godzinie szczytu cieżko się dostać..... 

Na innych nawet i w nocy .. Nie że jestem admem i pilnuje serwa ale zależy mi na nim :) .. 

Dredek mówił że wina Pukawki itp .. ale już kilka dni i nie ma poprawy nie wiem czym to jest spowodowane , hmm może ta świąteczna mapka ... ale i bez niej było mało osób więc nwm :) ............

co do twojego pomysłu BlessYou  nie jest zły aczkolwiek  wolę aby podstawa jakim jest dd2 była ogarnięta :) ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bym wam polecać postawić serwerownie gdzieś tam u właściciela, z generatorem by nie padł przy braku prądu. Taka maszyna może nawet pomieścić 10 serverów. Najlepsze zastosowanie jak chcecie dobrze trzymać forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pan_Pykanek jaki serwer pełny dd2?? jak on świeci pustkami  godzina 14 -5 osób gra, 20  gra 11 osób pochodziłem dzis po innych serwerach i to  3 serwerach innej sieci wiecej ludzi było niz tutaj razem wzietych.

Prawda jest taka, że nikt nie ogarnia tych serwerów nie rozwija. dzis 2 osoby cały dzien na serwerze  gralo na aktywnym banie.

Najpierw  ogarnać  swoich adminów i opiekunów a poźńniej myśleć o nowym serwerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, ~cheat napisał:

@Pan_Pykanek jaki serwer pełny dd2?? jak on świeci pustkami  godzina 14 -5 osób gra, 20  gra 11 osób pochodziłem dzis po innych serwerach i to  3 serwerach innej sieci wiecej ludzi było niz tutaj razem wzietych.

Powiedz mi gdzie ja napisałem tutaj o "pełnym serwerze " czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę tworzyć kolejnego postu więc napisze to tutaj . Serwer "DEATHRUN" to wielka pomyłka ... Nie ma na nim praktycznie graczy więc jaki jest sens jego utrzymywania .   Proponuję w jego miejsce zrobić  serwer BB . "takiego servera brakuje na tej sieci" . Myśle , że sporo osób by na nim grało .  Można by było zrobić także konkurs związany z wysłaniem sms-a o wartości do 3 zł w którym 3 osoby wygrałyby vipa na miesiąc na BB . "już kiedyś wyszedłem z taką inicjatywą lecz nikt nic w tym kierunku nie zrobił " 

Co myślicie o takim serwerze ? Gralibyście ? :D:D:3<69

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)