Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
Knur

Pierwsza runda tylko na noże/pistolety

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, aby w pierwszej rundzie wprowadzić zakaz używania broni innych niż nóż oraz wszystkie pistolety - czyli też bez kuszy i mocy klas.

Już tak kiedyś było i według mnie było w porządku. Stanowi to wtedy taką niby rozgrzewkę, a co poniektórzy zaoszczędzą trochę many.

Co wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz sobie pomyslcie ze taka klasa jak wizard albo psychos ma zbyt duza przewage na pistolety a na noze klasa stalker lub pajak. Juz raz to bylo proponowane i raczej do tego nie wrocimy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, GreK napisał:

To teraz sobie pomyslcie ze taka klasa jak wizard albo psychos ma zbyt duza przewage na pistolety a na noze klasa stalker lub pajak. Juz raz to bylo proponowane i raczej do tego nie wrocimy. 

Wizardem nie gra prawie nikt, a nawet jeśli ludzie będą specjalnie brali Wizza żeby nim zagrać pierwszą rundę (w co wątpię) to przynajmniej zwiększy się grywalność małogrywalnej klasy.

Nie wiem czemu wspomniałeś o Psychosie - nie ma nic specjalnego odnośnie pistoletów (zwiększony dmg ze wszystkiego - taka klasa). Równie dobrze mógłbym przytoczyć Kapłana skarżąc się na jego redukcję, bo przy niej strzały z pistoletów nie zadają prawie nic o ile nie są strzałami w głowę.

Stalker i Pająk rzeczywiście będą mieli większe szanse (niektórzy mogą pomyśleć, że moja propozycja była napisana tylko dlatego, że ja gram Stalkerem) tak samo jak Ninja.

Biorąc pod uwagę to wszystko, a dodatkowo fakt, że Administracja będzie miała więcej roboty (pilnowanie przestrzegania ograniczeń używanych broni) nadal uważam że zmiana wniesie więcej dobrego niż złego na nasz serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak da sie kicka to nic z tego nie bedzie bo osoba z nożem nie bedzie miala zadnych szans z np m4... A typek z m4 nabije sobie tylko fragi a jego kara bedzie "kick"...  Proponuje bana od. 5 do 30 min  a dla graczy którzy będą robic to co mapke ban do 3h. 

Ostrzeżeniem będzie to, że Admin na początku pierwszej rundy uświadomi wszystkich graczy co grozi za używanie broni podczas pierwszej rozgrywki. Później banik tak jak wyżej napisałem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propozycja rozpatrzona pozytywnie.

Nowe podpunkty regulaminu:

2.13 Zakazuje się w pierwszej rundzie używania broni innych niż nóż oraz wszystkie pistolety - czyli też bez kuszy i mocy klas  (Admin ma obowiązek informować o tym na początku mapy)

4.22 Używanie broni/mocy w pierwszej rundzie - Ban do 5 minut

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)