Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
CiAsTeK

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

CiAsTeK

Gram sobie na mapie de_dust2 wylatuja mi archy i skacze nie zabijam nikogo zwłaszcza na bsie nie skacze jako że byłem na bs B i nikogo nie było wylatuje sobie i nagle ban na 30 za co za nic brawo dla admina kopia zrobiona od rozpoczęcia rundy. Znam zasady nie od dziś  i nie używam archów na bsie jeśli w poprzedniej rundzie kogoś zabiłem z archów a nie zabiłem to użyłem je przed wejściem a dokładniej przed bramą wejściową od strony respa ct a to raczej bs nie jest jeśli używałem archów na bsie proszę o demko gdzie to widać i udowodnić mi że tam gdzie skacze to jest bs. 

Kto dał bana nie wiem bo było dużo adminów Grek, POWERADE, Mr. Duch ale myślę że osoba się przyzna i wyjaśni swój powód bana.

Wygrales VIPa na jedna runde. Gratulacje!
[HPK] Ping nie obowiazuje graczy z immunitetem...
*** Bakulek<3 killed SeeALL with a headshot from galil ***
*** HaLo HaLo killed Crimson Boar with a headshot from mp5navy ***
Gracz || CSC :  /i

Sprintowski killed Layciu with ak47
MrMax (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]
Mr.duch (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]
"mp_timelimit" changed to "0"
SeeALL :  /klasas

Mr.duch (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]
GreK otrzymal  3437 expa z butelki!
*** HaLo HaLo killed GreK with a headshot from ak47 ***
Time limit has expired. Map change will happen after this round.
HaLo HaLo killed Bakulek<3 with ak47
The next map will be "de_inferno".
Bakulek<3 :  /i

HaLo HaLo killed DrabU with ak47
Mr.duch killed Sprintowski with m4a1
DrabU dropped
DrabU has left the game
[VIP] Info o VIPie: /vip || Vipa zakupisz przez /sklepsms
Player dropped
HaLo HaLo (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]
[HPK] Gracz DrabU zostal rozlaczony z powodu duzego ping'u!
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Creativ.pl
[AMXBans] Reason: 'archy na bs'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14583948'
[AMXBans] Your IP: '109.173.159.150'
[AMXBans] ===============================================
HaLo HaLo (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]
[[VIP - Diablo Mod]]  s1 :   s2
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Archy uzyles przy drzwiach kolo bs'a.  Ja bylem na bs-ie a ty uzyles przed i od razu mowilem Powerowi zeby sprawdzil kto ma archy i zbanowal. Zasada jest taka ze nie musisz nikogo zabic a to ze ja mam 200+lvl i mnie nei zabiles nie znaczy ze nie zlamales regulaminu i jakis inny gracz z mniejszym lvl-em padl by od razu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Archy uzyles przy drzwiach kolo bs'a.  Ja bylem na bs-ie a ty uzyles przed i od razu mowilem Powerowi zeby sprawdzil kto ma archy i zbanowal. Zasada jest taka ze nie musisz nikogo zabic a to ze ja mam 200+lvl i mnie nei zabiles nie znaczy ze nie zlamales regulaminu i jakis inny gracz z mniejszym lvl-em padl by od razu.

To dziękuję bardzo za bana wiem że nic nie wskóram bo zawsze jest słowo przeciwko słowu ale wiem jak było i wiem ze nie używałem archów na bsie bo nigdy tego nie robię bo znam zasady zwłaszcza że wy gracie to naprawdę interes życia bym zrobił dodatkowo bs to jest miejsce gdzie można podłożyć pake tam gdzie się nie da to nie bs a skacząc w rejonie wejścia na bs to raczej nie bs z resztą mówisz ze koło bsa i tak było bo byleś przy drzwiach od strony ct przed bsem wiec sorry jak za to dostaje bana gdzie to NIE JEST BS to chyba admin nie zna się na regulaminie i chyba nie powinien być adminem no chyba że są jakieś nowe zasady co do używania archów w okolicach bsa i nazywamy to od dziś bsem to widzę jakieś nowe zasady są wprowadzone nigdy za to nie było bana aż do dziś w takim razie proszę wpisac w regulamin że okolice bsa to też bs i dajemy bany albo najlepiej gdzie tylko użyje się archów od razu ban, widzę każdy daje bany jak mu pasuje dodatkowo zwrócę uwagę że jeśli ja dostaje bana za to i nie zostaje wpierw ostrzeżony nie używaj archów a na mapie poolday taki kozak. plantuje pake gdzie na mapie jest regulamin i jest pięknie napisane że jest zakaz i nie dajesz mu bana tylko wpierw go informujesz a nie ukrywam kozak. nie gra od dziś to coś nie halo albo dawaj od razu każdemu bana za wszystko albo wpierw informuj czym może się to skończyć. Dodatkowo proszę o umieszczenie na forum do każdej mapy zaznaczonych miejsc które waszym administracyjnym zdaniem są to miejsca BS i nie można używać archów bo każdy ma tu odmienne zdanie gdzie jest bs a tak będzie sprawa jasna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobna sytuacja GreK zabity archami na mapie de_westwood paka podłożona na bsie w domku i przed wejściem do domku ginie GreK czemu gracz Ave który cię zabił nie dostał bana nawet się nie odezwałeś zero reakcji z twojej strony skoro przed wejściem na bsa cię zabił archami? Jedni mogą zabijać archami przy bsie, koło lub przed a jedni dostają bana proszę mi to wytłumaczyć bo dla mnie jest to nie zrozumiałe

Edytowane przez CiAsTeK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to zamknąć tą maskaradę, bo jest to bezsensowne nabijanie postów, skarga też jest jak dla mnie żałosna zakładać skargę z powodu ,że dostałeś bana na 30 minut za archy na bs'ie? Rozumiem gdybyś dostał bana na dłuższy okres to tak czy też admin nadużył swoich praw wobec graczy, w takim tempie to już nie długo i gracze zaczną skargi pisać z powodu bana na 5 minut...  Ciastek oboje wiemy ,że święty nie jesteś bo też archy używałeś na bs i nie tylko.

@Mr.duch dobrze napisałeś powinno się dodać ,że jest zakaz używania w obrębie bs używania archów bo też miałem taką sytuacje ,że sprzeczałem się z gosciem co prawda archów na bs'ie nie używał ale dmg zadawał w obrębie bs, powinien zostać dodany taki wpis oraz, moimz daniem nie wolno używać archów przy prowadzeniu hostów do punktu ratowniczego.

By Mr.duch,

Przecież o tych hostach to w regulaminie jest xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Regulamin bedzie w najblizszym czasie dopracowany bo brakuje paru szczegolow. Pracujemy nad tym z @POWERADE. Prosimy o wyrozumialosc bo kazdy ma ograniczony swoj wolny czas a zwlaszcza w okresie swiateczno -  noworocznym. Jedni przygotowuja sie do swiat inni do egzaminow na uniwersytetach itd. Ciastek przestan plakac bo ja nie bedac adminem dostawalem podobne bany i jakos skarg nie pisalem jak i wiekszosc graczy z serwera. Skoro masz czas pisac bezsensowne skargi i spamowac postami na forum to moze zrob cos pozytecznego dla serwerowni jak robil to @MulTi-:D czyli np przygotuj video promujace serwer etc. 

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@TyTuS. Przeczytaj jeszcze raz.. :P Nie rozchodzi się o to, na jaki czas został nałożony ban, lecz kwestia sprawiedliwości tudzież niejasności. Jest punkt w regulaminie, który zabrania używania archów na bs'ie i co do niego, niektórzy mają problem się dostosować.. Jak było tym razem powie nam tak naprawdę hltv, aczkolwiek wydaje mi się, że nie ma co robić z tego wielkiej afery, jak to napisał wyżej @TyTuS. i zmienić po prostu punkt w regulaminie, który mówiłby nam o tym, że używanie archów na bsie tudzież hostach jest zabronione, a użycie ich w obrębie bsa robisz na własną odpowiedzialność.. Dlaczego ? A no dlatego, że np na wspomnianej mapie de_westwood bs otwarty, czyli A jest w respie CT oraz obok domku. Domek jest w obrębie bsa, a więc świadczyło by to o tym, że od razu ban, nawet jeśli nie zadał dmg ludziom z bsa ? Niekoniecznie, ponieważ nie wszędzie te archy złapią.. kwestia mapy ułożenia mapy.  Moim zdaniem ban słusznie oraz sprawiedliwie nałożony, ponieważ archy objęły bs'a a wiążę się to z tym, że zadałeś dmg lub zabiłeś osoby na nim będące. Grek dobrze napisał, że potrzeba czasu na zmianę regulaminu, także czekajmy cierpliwie, a wszystko będzie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)