Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
BlessYou

LG G6 vs Huawei p10 lite

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)  zbliżają się urodziny  młodszej siostry i miałem w planie kupić jej telefon nie za XXXX kasy :DD . Ale wybrałem 2 i waham się który wybrać . Może doradzicie który lepszy może ktoś z was miał taki i powie coś więcej :) . Wybór miedzy telefonami to :                             LG q6              vs             Huawei P10 Lite . 

Z góry dzięki za pomoc <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lepiej wypada lg g6 pod wieloma względami, np. większa bateria, większy wyświetlacz, lepszy aparat, posiada ochronę wyświetlacza jak i szybsze ładowanie niżeli huawei p10 lite Wszystkie czynniki wskazują, aby brać lg g6, w końcu lepiej wypada na tej konfrontacji, aczkolwiek huawei p10 lite jest dużo tańszy a wcale, aż tak od lg nie odstaję. W huawei jest lepszy procesor, co skłaniałoby mnie do jego kupna, bo parametry naprawdę są porównywalne a cena p10 lite'a zdecydowanie zachęca do jego kupna. Sam miałem huawei p8 lite, telefon mi popsuł trochę nerwów, lądował w serwisach na gwarancji, ale szybko chodził, nie zacinał się, nawet jak upadł to ciężko było o zbicie szybki :D  Decyzja należy do Ciebie i od tego, ile pieniędzy chciałbyś na telefon przeznaczyć..  Osobiście gdybym miał wybierać między tymi telefonami to chyba brałbym p10 przez atrakcyjną cenę oraz nie odstające w tyle parametry, natomiast gdyby cena Ci nie przeszkadza to brałbym LG

Niżej podsyłam link do porównania tych telefonów:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lg-g6-vs-huawei-p10lite/

Natomiast jeżeli chodziło Ci o lg q6,  to zdecydowanie kupiłbym p10 lite. W huawei'u jest czytnik lini papilarnych, co ułatwia korzystanie z telefonu, lepszy procesor, dostępną wersję telefonu z większym ramem, lepszy przedni aparat, lepsze łącze z wf, w lg q6 tego nie masz, lub te opcje są słabsze. Ceny telefonów są praktycznie takie same. Wybór należy do Ciebie.

Porównanie:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lg-q6-vs-huawei-p10lite/

Edytowane przez W!nneR !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)