Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
BlessYou

Dodatki Świąteczne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej . Mam kilka propozycji związanych z dodatkami świątecznymi :

- C4 "paka"  zmieniona w choinkę / prezent 

- Granaty "śnieżki" 

- Czapeczki mikołaja 

- śnieg 

- jakaś świąteczna muzyczka ale to dopiero jak będzie bliżej świąt :D 

- wgranie nowego modelu noża dla klas premium zdj niżej .

download.jpg.3034728f2a93a8d625876cc13c17f4ad.jpgimages.jpg.21ec8a2f8638ca068aebc9d1f2c2e3f5.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klimat w TV, klimat w radiu. Biorąc pod uwagę, że jest to tylko zestawienie wizualne osobiście uważam za zbędne. Wszyscy z was w czasie świąt i tak zajmą się świętowaniem. Nie takim przed komputerem. Takie będzie tylko zabiciem czasu przed spożywaniem potraw, alkoholu jak i odpowiadaniem dla rodziny kiedy będzie Twoje wesele.. Bo ja chce dożyć, a już lata nie te.

Takie urozmaicanie wizualnymi dodatkami wpływa niekorzystnie na optymalizacje. Jeżeli mam mieć świąteczne ubranka kosztem wydajności, to tak samo jak byś zamienił sex z dziewczyną na walenie konia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@BlessYou....... Dredek już wystawiał patcha do Diablo i wyjaśnił, dlaczego nie będzie niektórych z tych rzeczy.. ale widzę, że nie śledzisz forum to nie wiesz..  a więc jak niektórzy wyżej wspomnieli takie "urozmaicenia"  mocno zamulają i obciążają serwer, a niektóre z nich powodują jego crash.. więc chcesz mieć bałwanki, choineczki, śnieżki, ale żeby co chwile wywalało serwer ? Wow.. super ! Jestem na nie, bo nikomu to nie jest potrzebne, takie rzeczy jak już to na only dd2. Ja osobiście nie chcę świątecznych rzeczy kosztem wydajności serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bedzie to dodane ze wzgledu na zbyt duze na chwile obecna obciazenie serwera. Pogadam o tym z dredkiem za jakis czas i zobaczymy czy da rade jakos usprawnic serwer to moze i pododajemy nowe modele itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)