Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
BlessYou

Vote-lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Mam propozycje związaną z tym aby każdy admin mógł zrobić vote do lvl , ponieważ dużo graczy ma już dość wysokie lvl-e co wiąże się z tym , że nowi gracze wchodzą max. na 5 min i wychodzą . Serwer zaczyna znowu być pusty jak przed " zareklamowaniem servera " . Nieraz na serwerze są dosyć  ogarnięci ludzie i potrafią grać małymi lvl-ami bez zrobienia vote lecz to rzadkość . Według mnie każdy admin powinien mieć pozwolenie do robienia vote do lvl nie tylko admin+ . Co o tym sądzicie ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spójrzmy na to inaczej... Jeżeli każdy admin mógłby robić vote na lvl to co mapę byłyby ograniczenia lvlowe, a nie po to gra się, expi inne klasy żeby nie móc nimi pograć z tego względu. Okej, może to i będzie wygodne, ale nie w każdym aspekcie. Zawsze możecie umownie ustalać lvle, nawet ja tak czasami robię i praktycznie "99%" osób na serwerze potrafi się dostosować. Zobaczymy co na to reszta ekipy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem na NIE. Większość adminów wtedy będzie nagminnie wykorzystywała tą funkcję, byleby pograć na małe lvl'e. Robi się to naprawdę uciążliwe, bo tak jak @AveRasti napisał, nie po to ktoś expi jakąś klasę, żeby nie móc nią potem pograc, w końcu jest to serwer do 501 lvl, więc czego mogą się inni gracze spodziewać..., że ktoś z 50 lvl'em będzie biegał po mapie ? Jak już to jestem za zmiejszeniem lvl'a do osiągniecia na serwerze, powiedźmy 301, zupełnie inaczej by się wtedy grało.. rozumiem też tych , którzy chcieliby mieć szansę i okej, vote do lvl'a jest fajne, ale nie oszukujmy się, robienie tego co 2 czy 3 mapę jest trochę irytujące. 

Co najśmieszniejsze..  @BlessYou Ty akurat najczęściej grasz na wysokim lvl'u i nie zawsze chciałeś go zmieniać jak ludzie pisali, że umownie grają do określonego lvl'a.. nie było admina na serwerze i udawałeś, że nie słyszysz albo czytać nie umiesz..., a teraz Ci to tak bardzo przeszkadza.. ? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)