Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę  do Was z propozycją zmienienia trochę funkcji ubt, o ile można nazwać to zmianą funkcji.. Mianowicie chodzi o to, że kiedy gracz dostaje bana jednoznacznego np. "czitowanie" bez jakichkolwiek ss'ów/demek, to proszony jest admin o rozpisanie dema. Wszystko jest okej, jeżeli admin to demo rozpisze, lecz problem pojawia się, co jeśli admin dema nie rozpiszę ? Gracz dostaję UB, a admin warna, bo tak jest w regulaminie.. Proponuję, żeby to zmienić.. Nawet jeśli admin nie rozpisze dema, to od tego jest ten UBT, żeby demo rozpisać mimo wszystko, bo taki ban nie bierze się z "zachcianek" admina, lecz jakiś powód ku temu był. Myślę, że pobrać demo z hltv zgadzające się z banem z amxbansa i obejrzeć to demo, jeśli gracz czitował to jest chwila oglądania dema, a teraz, kiedy tego nie ma, to gracz, który dostaje bana za czitowanie, to dostaję z miejsca UB, ponieważ admin banujący nie rozpisał dema. Jest to ciut więcej pracy, ale czy aż tyle ? Mało osób ma tą posadę, aczkolwiek takich przypadków, kiedy admin nie rozpiszę dema jest zdecydowanie mniej, niż tych z ss'ami czy demami.  Proponuję to zmienić. Co Wy na to.. ?

Edytowane przez W!nneR !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na TAK!

Niby to wiecej pracy dla mnie ale uwazam to za bardzo dobra propozycje. A w dodatku jezeli admini banujacy beda nagminnie unikac rozpisywania dema to chyba bedzie czas na zabranie im posady administratora bo czasami dochodzi do takich sytuacji ze gracz dostaje kilka razy bana z powodem "czitowanie" a admin ktory banowal nigdy nie rozpisuje dema.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, broda® napisał:

bo UBT nie liczy tylko jednej osoby :) 

to wiem. nie mialem na mysli ze tylko ja bede to robil ale ze generalnie wiecej pracy bede mial do wykonania tak jak kazdy czlonek UBT :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)