Skocz do zawartości
MulTi-:D

Podanie na Admina MulTi-:D v2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  MulTi-:D

2. Wiek: 14 

3. Link do banid:    http://banid.pl/kto?to=0:1:198925227

4. Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/MulTi-%3AD/193.33.177.51:27155/

5. Twoja znajomość zadań admina:  10/10 Jeżeli chodzi o AMXX to 7/10

6. Doświadczenie:  Myślę że jednak duże. Byłem pięć razy administratorem (na tej sieci dwa).  

7. Coś o sobie:  Mam na imię Krystian. Mam 14 lat i mieszkam we Wrocławiu. Uczęszczam do klasy sportowej w gimnazjum o profilu piłki nożnej. Interesuję się grami np. cs, liga liegend.  Mam młodszego brata Huberta. Dodam tylko że mój staż w cs wynosi siedem lat jeżeli kogoś to zaciekawi. Jeżeli ktoś chcę wiedzieć co jest z cod modem pw.

8. Dlaczego Ty: Dlatego że bardzo często jestem aktywny na serwerze i jest dużo osób które nie przestrzegają regulaminu gdy admina nie ma na serwerze. Sam ostatnio popełniłem błąd nie znając zasady która jest w regulaminie. Więc wbiłem na forum i od razu zacząłem czytać regulamin i wiem że już nie popełnię błędów. Więc chcę zasilić grono adminów i być na serwerze kiedy inny admin nie ma czasu bądź nie może wejść na serwer. Sądzę że pomocna dłoń się przyda.

9. Mikrofon:  Posiadam

10. Składka za Admina:  Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech Ci będzie jestem na tak

+ GT nie najgorsze :D

+ Przyda się

- Opiekun innego serwera (Nie wiem czy dasz rade przegrać tyle ale spróbuj)

Tylko nie używaj mikra bo będziesz łamał regulamin xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.