Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na pomysł z propozycją na Diablo.

Nr.1  Zmienić 2x exp na 21 do 6. (Tak jak było kiedyś).

Nr.2  Dodać na czas świąt skiny Mikołaja (Elfa) dla graczy VIP. 

Nowe roundsoundy świąteczne granaty ze skinem w kształcie śnieżek, i śnieżne mapki np. Śnieżne de_dust2.

Nr.3  Dodać event z BOSSEM na 6 grudnia (Środa). Boss pojawiał by się a np. co 30min i z niego wylatuje Event z butelkami.

Boss miał by np. 1000 HP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za. Zamiast wylatywać z bossa event z butelkami który może mieć tylko admin to niech boss tworzy totemy z butelkami tak coś ok 10-15s aby nie scrashować mapy i żeby nie było tego za dużo i co 30m??? serio??? tylko admin+/opiekun/właściciel serwera będą mogli tworzyć tego bassa a ich nie ma za dużo i każdy ma swoje życie i nikt Ci na siłę nie będzie wbijał na serwer tylko po to aby zrobić Ci bossa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak Przyjacielu :P 

Nr.1 : Wydaje mi się , że 2x expa jest w tych godzinach . 

Nr.2 : Na 99.9% nie wypali bo nie będzie miał kto tego zrobić a nawet jeśli to będzie bugowało server . Jedynie tradycyjne coroczne czapeczki świąteczne . 

Nr.3 : Jestem za , lecz boss powinien mieć co najmniej 50 000 hp " jak boss to boss" a nie 1000 . Prawie 1000 hp to ja mam na 500 lvl a wystarczą 4 dobrze trafione banie i leże więc 1000 hp dla bossa to zdecydowanie za mało . Co do wylatujących z niego  butelek to mam mieszane uczucia . Z jednej strony to dobrze bo każdy gracz na tym skorzysta podnosząc butelki  lecz z drugiej strony powinna być 1 nagroda za bossa którą powinien dostać gracz  zadający  ostateczny strzał .  Nagroda to np 1 diament .  Boss powinien być  3 razy w tygodniu  np Wtorek / Czwartek / Sobota " tak jak Lotto" ale o godzinie  np 20:40 do czasu ubicia go . 

18140807-3D-God-Bless-You-Button-Click-Here-Block-Text-over-white-background-Stock-Photo.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.