Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć temat o Ninjy o co mi chodiz już tłumacze.

Otóż to jak wiadomo Ninja jest niewidzialna i tu zaczyna się problem. Gdyż zostaną 2 ninje (1ct 1tt) na mapie gdzie niema hostów/paki przeważnie jest to mała mapa i zaczyna się jazda jak po dragach czyli czekanie aż jebany czas się skończy albo któraś padnie(czylio nigdy jak nooby grają). W sumie to się też tyczy wszystkich map bo dużo razy się trafiło jak były te hosty/paka. Że jakiś noob NInja nie wykonywał celi tylko stał schowany w jednym miejscu i nic nie robił.

Mam fajną propozycje w sumie dwie tylko że jedna to zerznięta z innego serwera.

1. Zablokować te jebane Ninje na małych mapach(wszystkich małych tam gdzie niema paki/hostów).

2. Zrobić tak Ninje że jeżeli w ciągu 20-30sec kogoś nie zaatakuje to spada jej stopniowo hp aż ją zabije(czas do ustalenia przez was lub przez graczy pomysł zerzniety z innego serwera).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to ninja powinna zostać osłabiona bo jest najsilniejsza jeżeli chodzi o klasy free Ja bym ją dał do klas premium bo od 100+ ninja staję się denerwującą postacią za free przegania nawet klasy premium jeżeli ktoś tym umie grać

Więc albo dać ją do premium albo osłabić jej noże a na takie mapy ją po prostu zablokować 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ja nie lubię tego, że piszę propozycje, inni piszą propozycje odnośnie tego zablokowania ninji na małej mapie, a i tak odrzucają... Nie wiem która to już próba zablokowania ninji na małych mapach, ale mam nadzieję, że zostanie przyjęta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej za pomysłem nr 2 . 

Nr.1 Nie wypali  ponieważ juz nie raz był tego typu post na forum . Niektórzy gracze grają tylko klasą ninja a gdy będą zablokowane znów będzie problem z "ilością graczy na serverze"  jak to było przed zareklamowaniem servera . 

A co do reklamy przydałaby się kolejna ponieważ na serverze znów w niektórych godzinach świeci pustkami 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Head Master napisał:

jestem na nie

kazdy ma wybor swojej postaci , bez względu jaka to bedzie mapa

I tak jesteś nikim więc twój głoś można powinąć. Bo widocznie nie zrozumiałeś o co chodzi a i tak wchodzisz na serwer grasz ze 1-2mapy(nie dośc ze prawie high lvl) to morde cieszysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)