Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
pawk1997pl

brak ub UB Pogromca adamow

Rekomendowane odpowiedzi

"Stary ogarnij sytuacje jeśli miałbym dostać ssy i wiedziałbym o tym to bym poczekał myślisz ze jeśli ktoś umie grac to odrazu gra na chetach ? Niedawno dostałem ssy i wstawiłem odrazu wiec smieszne jest dla mnie stwierdzenie ze uciekłem. jesli jest demko chciałbym je zobaczyć"

A więc twierdzisz, że już wczesniej dostałes ss'y i je wstawiałeś ? Śmiem twierdzić, że tak nie było, ponieważ dopiero co założyłeś konto na forum :) 

Poczekajmy na wypowiedź @AveRasti i się wszystkiego dowiemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyytan od niedawna ma admina, więc nie wiem co Ty za hasło masz, którego nie pamiętasz od ok. miesiąca.. :D 

Co ma wnosić do tematu data założenia MOJEGO konta ? Ja nie mam problemów z banem, tudzież uciekaniem od ss'ów :) 

Kończę dyskusję. Czekamy na wypowiedź Averastiego

Edytowane przez W!nneR !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Perfidnie było widoczne WH, nawet widać to na demku kiedy idealnie wychylałeś się wcelowany i to nie było jednorazowo, a podczas SSów uciekłeś z serwera :) I nie wmawiaj mi tutaj, że "mam mi kazała kończyć", "wywaliło mnie".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż, jak trzeba to trzeba :)
Więc... Na samym wstępie mały fail, a mianowicie 03:20:00 - Elegancka widoczność ninji, że aż podążałeś za nią kursorem wręcz idealnie (przypuszczałem, że soft, ale to dopiero początek demka),
04:38:00 - nie widziałeś, ani nie słyszałeś typa, a wylatujesz na niego z prefire,
05:45:00 - oj, tutaj chyba odruchowo chciałeś strzelić w ninję którą doskonale widziałeś, ale potem sobie chyba przypomniałeś, że trzeba się kryć,
10:03:44 - wszedłeś sobie elegancko na budyneczek i słyszysz gościa - okej, wszystko fajnie. Wychylasz się żeby go zabić - okej, też fajnie... Ale ja nadal mam wrażenie, że Ty go widzisz przez ścianę, czyż nie?
11:45:00 - kolejna sytuacja z ninja gdzie ją elegancko widziałeś, choć widziałeś ją tylko kątem oka to strzał ostrzegawczy musiał pójść,
(A teraz moje ulubione) - 13:52:00 - 14:25:00 - Nikt nie wiedział gdzie jest ostatni gość, ale nie Pan Wróżbita który wiedział dokładnie gdzie jest ostatni. Czaiłeś się na niego jak Sebix na Karyne, aż go zobaczyłeś. No okej, ale jest jeden mankament 14:12:00 - Idealnie byłeś wcelowany przez ścianę w gościa, poczym jeszcze nie zdążył wyjść zza skrzyni, a Ty już rozpętałeś fullauto. 14:23:00 - Nie było go słychać, ani widać, ale nie dla naszego Sherlocka który był wcelowany przez dach i wyleciał z prefire.
14:40:00 - tutaj twoja przygoda się kończy bo dostałeś SSy
Twoja wymówka, że mama Ci kazała kończyć czy coś w tym stylu mnie nie wzruszają. Ewidentnie wyszedłeś podczas robienia SSów i to nie jest akurat zbieg okoliczności, a teraz palisz "Janka" i próbujesz się odwołać bo myślisz, że coś ugrasz. Mylisz się kolego :)

Małe podsumowanko. Niekiedy ładnie Ci myszka skakała, ale nie wiem czego to było sprawą (może aimlock, może widziałeś jakieś niewidzialne modele które były dla Ciebie widoczne w 100%, może widziałeś kogoś przez ścianę i miałeś taki odruch, a może ADHD, ale naśmiewać się z choroby nie będę). Eleganckie informacje o położeniu każdego gracza, zdolność rozpoznawania terenu przez ściany, imponujący prefire i ta imponująca ucieczka niczym w ściganym.

Jak dla mnie bez ub - ewidentne używanie cheatów.
To chyba na tyle ode mnie. Pozdrawiam :) 

Demko: http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1711122044-cs_assault_upc-1510515840-1510517400.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okey ja rowniez przejrzalem demko i napisze tylko czasowo jak to wyglada na te same akcje

3:20 - +/- B

4:38 -  +B

5:45 - +/-B

10:03 - +/- B

11:45 - + B

13:52 - 14:25 - ++++BBBBB    tutaj to dales popis nieziemskich umiejetnosci. Jak jakis Bog wyskakujesz z taka wiedza :)

Generalnie probowales sie dobrze kryc ale niestety ci sie nie udalo! 

Brak UB. Zegnam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)