Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
Sygen

odrzucony Podanie na Admina - Sygen

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sygen

2. Wiek: 18

3. Link do banid: Kiedyś był, powody braku mogę wytłumaczyć na TeamSpeaku. - Brak Steam!

4. Link do GT:

- Niestety jest to tylko aktualnie 7 godzinek, aczkolwiek wiadomo, że to się poprawi, haha :)

5. Twoja znajomość zadań Admina: Moje pierwsze styczności z funkcją Administratora zaczęły się już kilka lat temu. Wielokrotnie byłem Administratorem na różnych serwerach czasami dużych, czasami małych, które niestety upadły. Jestem w stanie podjąć się funkcji Administratora, ponieważ zawsze daję z siebie 100%, aczkolwiek zdanie należy do Was :)

6. Doświadczenie: Tak jak wyżej wspomniałem swoje przygody z funkcją Admina zacząłem kilka lat temu, przez 11-ście lat gry w CS 1.6, miałem wiele razy przyjemność z tą funkcją, ogarniam podstawowe komendy, które wszystkie znam na pamięć, aczkolwiek to co nam potrzebne znajduje się w AMXMODMENU, tzw. Panelu Admina.

7. Coś o sobie: Więc tak... Mam na imię Mateusz, pochodzę z małej miejscowości pod Tarnowem, mam 18-ście lat, swoje przygody z Counter-Strikiem zacząłem w wieku 7 lat, gdy to dostałem pierwszy komputer, haha :) Interesuje się różnymi pierdołami, lubię pomagać ludziom, jestem miłym, spokojnym człowiekiem, ale no wiadomo czasami każdemu nerwy puszczają, i mam zdaniem graczy dziwny głos, haha :D Gdybyście ktoś miał jakieś pytania do mnie proszę się nie krępować, pytać! :)

8. Dlaczego Ty: Na serwerze grasuje wielka banda odpałów co każdy przyzna, admina czasem nie ma, bo ma swoje zajęcia, a jak już jest to nie obrażając innych woli sobie pograć, niż sprawdzić niektórych graczy, na tym ta funkcja Administratora chyba polega :) Chciałbym pomóc, i zwalczać tą plagę :)

9. Mikrofon: Jest :)

10. Składaka na Admina: Nie ma problemu. Jest, i będzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NA NIE

- Przede wszystkim godziny na serwerze

- NS (pewnie VAC) :D

- Kim Ty Jesteś? 

"Nie wypowiada się w swoich podaniach, ale kolego nie oceniaj ludzi pochopnie z tym VAC'iem :) Chcesz to Ci mogę opowiedzieć, tylko się przygotuj na "x" godzin opowiadania :)"

Po Twojej wypowiedzi dalej jestem przekonany, że jednak VAC i masz jakąś pewnie ciekawą historyjkę usprawiedliwiającą :D 

Edytowane przez Alex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Alex napisał:

NA NIE

- Przede wszystkim godziny na serwerze

- NS (pewnie VAC) :D

- Kim Ty Jesteś? 

Nie wypowiada się w swoich podaniach, ale kolego nie oceniaj ludzi pochopnie z tym VAC'iem :) Chcesz to Ci mogę opowiedzieć, tylko się przygotuj na "x" godzin opowiadania :)

By broda,

Wypowiedzieć się w swoim podaniu można raz, następnie używamy opcji edytuj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)