Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: BaRyLa

2. Wiek: 25

3. Link do banid:  Steama mam, lecz nie gram, gdyż fpsy spadają

4. Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/BaRyLa/85.194.241.229:27171/

5. Twoja znajomość zadań admina: 10/10

6. Doświadczenie: Wieloletnie granie na serwerach klasycznych. Byłem już sporo razy Adminem, na różnych sieciach i się sprawdziłem. Posiadam odpowiednią wiedzę by posługiwać się komendami Admina jak i komendami AMXX. Sam potrafię pisać pluginy i je edytować, więc doświadczenie jest spore. Myślę, że mogę dorzucić do tego dużą znajomość AMX od podstaw, gdyż interesuję się tym od najmłodszych lat. Przerabianie plików itp, mam opanowane do poziomu perfekcyjnego. Ale to wystarczy by spełnić ów wymagania na to stanowisko. 

7. Coś o sobie: Jestem Arek, pochodzę z Mazowsza, lubię grać w cs'a. Sporo czasu spędziłem u was na serwerze, lecz dopiero teraz założyłem konto by móc spróbować swoich sił na tym stanowisku. Mam 25 lat i bardzo interesuje się pluginami i ich róznymi odmianami. 

8. Dlaczego Ty: Myślę, że w doświadczeniu wszystko opisałem, co sprawi, że to pytanie mogę pominąć. Lecz opisze to, znam się na grze i tym stanowisku, jest mało Adminów, a każda ręka przyda się do polepszenia serwera. Sieć na tym zyska, a gracze będą zadowoleni mając kolejnego Admina, który pomoże w rozwoju serwera. 

9. Mikrofon: Owszem posiadam. 

10. Składka za Admina: Tak, będzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NA TAK

Ja sam jestem tu od niedawna, ale tego gracza widziałem, jest opanowany i grzeczny, a to raczej podstawa.

Podanie schludnie napisane, doświadczenie jest, to dlaczego by nie dać szansy.

Serwer nawet rozwinięty, administracja mało widoczna, trzeba dać szansę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)