Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
lubieplacki69

ub WH... na Steam...

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: lubie placki:D

2. Powód bana: Wallhack

3. Serwer: [COD EPIC (RESPAWN)][20001 lvl] by Cs-Creativ.pl (cs_747)
4. Link do bana z amxbansa:http://cs-creativ.pl/bans/ban_list.php?bid=66727
5. SteamID/IP: STEAM_0:0:102368302
6. Link do SSów:  Nie mam SSÓW

Admin zbanował mnie tylko dla tego że go biłem, prosze o rozpisanie demka i przedstawienie dowodów. z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za co niby zbanuje ziomka bo widze że ma WH nie mam zamiaru nic udowadniać  bo co to ma być jak mam udowodnić widziałem że ma wh to go banuje chyba nie jestem jakimś idiotą żeby nie odróżnić skilla w łapie od WH 

JAK BYM podejrzewał o wh to bym zrobił ssy ale jak widze że chamsko skanuje i zanim wyjdzie zza ściany i juz szczela to nie bede nic udowadniać i tego sie będe trzymać moge moge dostać degrada wisi mi to jeżeli nikto mi nie chce uwierzyć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Lolek1337 napisał:

Za co niby zbanuje ziomka bo widze że ma WH nie mam zamiaru nic udowadniać  bo co to ma być jak mam udowodnić widziałem że ma wh to go banuje chyba nie jestem jakimś idiotą żeby nie odróżnić skilla w łapie od WH 

JAK BYM podejrzewał o wh to bym zrobił ssy ale jak widze że chamsko skanuje i zanim wyjdzie zza ściany i juz szczela to nie bede nic udowadniać i tego sie będe trzymać moge moge dostać degrada wisi mi to jeżeli nikto mi nie chce uwierzyć 

Nie rozpiszesz demka zabieram admina, to twój wybór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lolek banuje ludzi nie sprawdzajac ich , chcialem tez to wam zglosic i zebrac dowody na niego. Widzialem takich kilka przypadkow co banuje bo Lolek pada na CodMod i sie wkurza bo staty psuja mu..  Dlatego banuje ludzi niby za wh . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Lolek1337 napisał:

Pewny? Na prawdę? Ty gówno rozpisujesz, były nawet 2 tematy w których demka miałeś rozpisać i co? Nie rozpisałeś wgl, wtedy też byłeś pewny? Czy może po prostu bałeś się że każdy się dowie że rozdajesz bany za nic.

Po co ci admin skoro masz w nosie all.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)