Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
Bąbelek

Skarga na Administrację - MementoMori

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bąbelek

Nick oskarżonego: MementoMori
Opis sytuacji:  
Admin serwera dd2 wielokrotnie źle zachowuje się w stosunku do innych graczy, często przeklina, wyzywa i obraża.
Ponadto nadużywa swoich praw, spamuje na admin say’u tekstami typu:
„ten to odpalony”, „zaraz wracam”(kogo to obchodzi) czy jakimiś głupkowatymi wyrażeniami.
Najgorsze jest w tym, że faworyzuje niektórych graczy, podpowiadając po jego „śmierci” na adminvoice, bądź na y@ np.: „plecy”, „komin”,  TAK SIĘ NIE DA GRAĆ!!!
Kolejna sprawa, to jego zachowanie na forum, zacznę od tego, że powinienem napisać drugą skargę w innym dziale, ale to mija się z celem i dokończę jeszcze w tej.
Otóż wchodzę dziś zobaczyć co się dzieje na forum, a tam taka sytuacja  https://imgur.com/a/rA9h3 :)
Mając na uwadze, to że tutaj większość użytkowników to dzieci, taka sytuacja jest niedopuszczalna, dziwi tylko fakt, że właściciele sieci takie zachowanie tolerują.  
Dowód (ss/demko):
Sytuacja miała miejsce 2 dni temu ok. godziny 23, ale to nie jest jednorazowy wybryk, nie robiłem screenów, bo to nie ma sensu, wszystko jest na demku z hltv, w ostateczności mogę je obejrzeć i podać czasy, ale lepiej jak opiekun serwera, bądź ktoś kto ma uprawnienia zobaczy logi i będzie wszystko widać. Zróbcie z tym porządek, gdyż zachowanie członka Administracji Sieci jest naganne. Tu trzeba świecić kulturą, przykładem i pomocą wśród użytkowników. A takie teksty są niedopuszczalne. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Bąbelek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram ostatnio nawet sporo na DD2 i widzę tego admina głównie wieczorami, przyznaję, że spamuje i podpowiada na y@ i na adminvoice co przeszkadza w grze. 

W sprawie forum, to nie mam zdania, bo jestem tu rzadkim gościem. 

Edytowane przez Prezi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xD? Gdzie kiedy kolwiek podpowiadałem na y@? Pisałem zw gościu jak mnie wolają non stop na forum...  To siedze na servie tylko szedłem do ubikacji... A ten ss również śmieszny jak twoja skarga.

Można sprawdzić logi zawsze :)

Na dodatek proszę o sprawdzenie logów wydaje mi się że to Avek/grand czy ktoś z tych ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To czekamy na osoby wyższe, które potwierdzą, owe dane w skardze. Jesteś członkiem Administracji, więc ja, jako gracz oczekuję od Ciebie kultury i pomocy. Ale Ty, żyjesz w swoim świecie, więc nie rozumiem? I o jakich Ty gościu ludziach gadasz? Ha ha ha, ja nie wiem czy Tobie trzeba pomóc w czytaniu czy jesteś jakimś młodym nastolatkiem, który uczy się życia i myśli "Ja mogę wszystko". Po Twoim pierwszym zdaniu "xD?" stwierdzam, że masz ograniczony umysł i słownictwo, co sprawia, że nie jesteś człowiekiem, któremu można ufać. Takie zdania to piszą w podstawówce. Jakim cudem masz tu rangę, aż tak wysoką? Mniejsza oto, czekam, na osoby dojrzałe i ogarnięte, które sprawdzą ów skargę, na jednego członka z waszej Administracji. Pozdrawiam znów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak widzę, nie masz argumentów, więc ciężko będzie Ci się wybronić, z mojej skargi. Inni ludzie pracują i mają życie prywatne, rozumiem, że Ty chodzisz do szkoły i przesiadujesz często przy komputerze, ale mało mnie to interesuje. Wszystko sobie spisałem, założyłem konto i ów skargę napisałem, wiem, używam zbyt wielu sformułowań, które są oznaczone synonimem, ale to nie moja wina jak się uczysz. To będzie mój ostatni post, bez zbędnych kolejnych, czekaj, aż ktoś odpowiedzialny za tą sieć sięwypowie i wyjaśni się skarga. Trzeba przyjmować na klatę swoje błędy, a nie pisać jedno i to samo w dwóch odpowiedziach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, MementoMori napisał:

Do tego jak mozesz grac i widzieć co robię jak twój nick ani sekundy nie zagrał na serwerze :) 

Ty szukasz mojego nicku na serwerze, wzorując się na Forum? Widać jesteś bardzo ogarnięty na swoim stanowisku, nie pozdrawiam. Może się ktoś "wyższy" wypowiedzieć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)