Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
MotorniczyTramwaju

Horizon Zero Dawn na PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym w tym temacie wam przedstawić i opisać(w skrócie) fantastyczną grę na PS4 czyli Horizon Zero Dawn: w skrócie wcielamy się w wojowniczkę Aloy, która chce poznać to jak się urodziła oraz jak wyglądał świat przed zniszczeniem jej przez roboty i powrotu do epoki średniowiecza. Jeśli ktoś lubi takie gry jak Wiedzmin 3 Dziki Gon( A każdy wie że póki co części 4 nie będzie) to polecam w tą grę zagrać, zastąpi wam Wiedzmina na luzie :) . Otwarty świat, eksploracja, misje poboczne, ulepszanie postaci, ,,wiedźmińskie zmysły", wybieranie dialogów"

Fabuła pochłania na długi czas, grafika, soundtrack i animacja na kosmicznym poziomie. Nawet firma CD Projekt Red pochwaliła tą grę.

Polecam każdemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, broda napisał:

Ta giera jest tylko na ps4  czy może jest wersja i na PC ? 

Nie ma na PC, tylko PS4.

2 godziny temu, MotorniczyTramwaju napisał:

Witam

Chciałbym w tym temacie wam przedstawić i opisać(w skrócie) fantastyczną grę na PS4 czyli Horizon Zero Dawn: w skrócie wcielamy się w wojowniczkę Aloy, która chce poznać to jak się urodziła oraz jak wyglądał świat przed zniszczeniem jej przez roboty i powrotu do epoki średniowiecza. Jeśli ktoś lubi takie gry jak Wiedzmin 3 Dziki Gon( A każdy wie że póki co części 4 nie będzie) to polecam w tą grę zagrać, zastąpi wam Wiedzmina na luzie :) . Otwarty świat, eksploracja, misje poboczne, ulepszanie postaci, ,,wiedźmińskie zmysły", wybieranie dialogów"

Fabuła pochłania na długi czas, grafika, soundtrack i animacja na kosmicznym poziomie. Nawet firma CD Projekt Red pochwaliła tą grę.

Polecam każdemu :)

Powiem szczerze że gra jest mega, grałem i przeszedłem. Polecam każdemu kto lubi takie klimaty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Assartani napisał:

Powiem szczerze że gra jest mega, grałem i przeszedłem. Polecam każdemu kto lubi takie klimaty :)

To podeślij mi PS z gierą to i ja sprawdzę. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)