Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jeżeli chcielibyście zobaczyć różnorakie nowości na forum, proszę o wypisanie ich w tym temacie. Ja będę je wszystkie analizował i w miarę swoich możliwości wprowadzał w życie. Od siebie mam kilka pomysłów i za jakiś czas będą już dodane na forum, a obecne błędy poprawione. W planach jest głównie przyśpieszenie jakości działania strony, tak aby wszystko ładowało się szybciej. 

Zapraszam do dyskusji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12 września, 2017: 
  • Poprawiono kod kontaktu z Administracją - Dodano poprawne przekierowania, poprawiono formatowanie oraz estetykę 
  • Napisano kod zakładki "TOP 5 DONATORÓW" 
  • Zaczęto pracę nad przerabianiem wtyczki "Total time spent on forum" - Pokazuje ona czas przesiedziany na forum, zostanie dodana już za jakiś czas 
  • Wgrano najnowszą wersję spolszczenia, niestety forum korzysta z niestandardowych pluginów i wiele aplikacji i wtyczek należy spolszczać samemu. Proszę wszystkie osoby, które znajdą jakieś sformułowania po angielsku o wypisanie ich w tym temacie - przyśpieszy to znacząco pracę! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13 września, 2017:
  • Dodano panel użytkownika po prawej stronie, gdzie jest uwzględniona większość statystyk 
  • Dodano podgląd reputacji przy ikonkach na samej górze forum 
  • Dodano plugin pokazujący datę powstania forum 
  • Dodano plugin pokazujący wszystkie osoby, które przeczytały dany temat 
  • Dodano plugin, który wita nowo zarejestrowane osoby na: Czacie, w prywatnej wiadomości oraz w statusie.
  • Spolszczono kilka fraz
  • Użytkownicy mogą ustawić sobie samodzielnie tytuł po napisaniu 500 postów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Dodano plugin dodający nowe opcje w podglądzie, pozwala to na szybsze wybranie wielu potrzebnych opcji. Z czasem będą dodane nowsze
  • Dodano informacje przy rejestracji odnośnie grup 
  • Poprawiono wszelkie formatowania grup, tak aby nick zawsze był w odpowiednim kolorze do rangi 
  • Dodano możliwość usunięcia powiadomień. 

1.  1.png.0ddec1ee8f0b45bc122dafafb017311f.png2.png.6e5ae7d0a83c6f181da0d85c0ee92814.png

2. 5.png

3. 12.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Dodano kalendarz - Aby go zobaczyć, należy w zakładce menu "Więcej" wybrać punkt "Kalendarz" 

Dzięki tej aplikacji można zobaczyć kto ma urodziny (Zaktualizował się plugin w zakładce), jest teraz bardziej dopracowany, można ustawić wiele różnych wydarzeń, przypomnień, np. z konkursami. Plugin został wgrany na okres próbny dwóch miesięcy, jeżeli będzie przydatny - zostanie, jeżeli nie, usuniemy! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 14 września, 2017:
  • Zaktualizowano forum do najnowszej wersji 4.2.4 
  • Wgrano najnowsze spolszczenie pod wersję 4.2.4 
  • Poprawiono kod zakładek: "Kontakt z Administracją" oraz "Top 5 donatorów" 
  • Usunięte pogrubienia z każdej grupy 
  • Wgrano nowe emotikony
  • Poprawiono uprawnienia wszystkich rang na forum, a mianowicie: 

Rangi od Właściciela do Moderatora:

• Mają nielimitowaną ilość zmiany nicku
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z sygnaturami 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z prywatnymi wiadomościami 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z reakcjami 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z załącznikami 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z edycją, ukrywaniem i usuwaniem zawartości.

Rangi od UB Team do Admina PLUS: 

• Mają możliwość zmienienia nicku raz na miesiąc 
  • Mają możliwość ustawienia 1 sygnatury o maksymalnych wymiarach 600v100, ilość wierszy nie może przekraczać 10, a ilość odnośników to maksymalnie 2
  • Mogą przechowywać maksymalnie 200 wiadomości w swojej skrzynce 
  • Dziennie mogą użyć maksymalnie 20 reakcji 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z załącznikami 
  • Mają zniesione wszelkie limity związane z edycją postów. 

Rangi od Admina Serwera do Użytkownika:

• Mają możliwość ustawienia 1 sygnatury o maksymalnych wymiarach 600v100, ilość wierszy nie może przekraczać 10, a ilość odnośników to maksymalnie 2
  • Mogą przechowywać maksymalnie 100 wiadomości w swojej skrzynce 
  • Dziennie mogą użyć maksymalnie 10 reakcji 
  • Ich załączniki mogą maksymalnie ważyć 5000 kB, z wyjątkiem grupy Redaktor, która ma zniesiony ten limit 
  • Czas edycji ich postów to maksymalnie 10000 minut.

Rangi specjalne mają podane wszystkie swoje możliwości w tematach dotyczących tych właśnie rang. 

Na koniec prosiłbym o wypisanie wszystkich błędów, które spotkacie na forum. Wersja 4.2.4 została wypuszczona wczoraj, więc pewne niedoskonałości mogą jeszcze występować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak pisze np. Top 5 posterów to pod nimi pisze Ty. Za każdym razem gdy ma się mniej postów niż ten na 5 miejscu to ci pisze, że masz 1 post, chociaż napisałeś np. 2 i nie mówię tu tylko o top 5 posterów ale np. Top 5 reputacji przez tydzień czy tam ileś.

By dose,

Jutro przejrzę kod i poprawię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Mr.duch napisał:

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak pisze np. Top 5 posterów to pod nimi pisze Ty. Za każdym razem gdy ma się mniej postów niż ten na 5 miejscu to ci pisze, że masz 1 post, chociaż napisałeś np. 2 i nie mówię tu tylko o top 5 posterów ale np. Top 5 reputacji przez tydzień czy tam ileś.

Mam praktycznie tak samo 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forum zaktualizowane  [4.2.4 -> 4.2.5]

- poprawione błędy na wersji 4.2.4

- moderowanie działów naprawione

- dodano nowy serwer do forum

- dodano nową grupę [CS;GO] Admin

- wprowadzono aktywacje kont po przez email oraz administratora forum (Właściciel, Prezes, Administrator)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta