Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Wiktor

2. Wiek: 15

3. Doświadczenie: Prywatnie od ponad dwóch lat piszę reportaże, jednak nigdy nie wychodziły one poza moją rodzinę. Tu napisałem cztery nawet ciepło przyjęte.

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybraćJestem słowną osobą, zawsze skrzętnie wykonuje przydzielone mi zadania dlatego myślę, że bardzo dobrze poradziłbym sobie na stanowisku Redaktora.

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Myślę, że godzina dziennie wystarczy, aby dostarczać graczom co dwa dni najświeższe wiadomości. Może i nawet częściej niż co dwa dni.

6. Co wniesiesz jako RedaktorNajświeższe oraz najbardziej wiarygodne wiadomości z różnych dziedzin życia opisane w ciekawy sposób. Ponadto mam kilka ciekawych pomysłów, o których kiedy indziej.

7. Coś o sobie: Nazywam się Wiktor Podsiadło, pochodzę z Bolmina pod Kielcami. Mimo mojego jak to niektórzy mówią "gimbusiarskiego" wieku potrafię rozsądnie myśleć i pisać, o czym świadczą moje pozostałe reportaże oraz to podanie. Oprócz tego moim hobby jest aktorstwo a w przyszłości myślę o studiach dziennikarskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)