Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Bartek

2. Wiek: 26

3. Doświadczenie: Takie sobie, dlaczego?

Jestem tutaj nie dla kogoś, z czyjejś woli lecz dla siebie jakąś spędzam czas lubię dużo pisac na klawiaturze a wrecz dodaje w te literki odrobinę humoru oraz zaskoczenia to znaczy lubię byc tajemniczy przez co staje się to zagadką i staje się to byc zabawne {w pozytywnym znaczeniu}

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać:

Nie ma przymusu prawda, nie oceniam innych mam swoje poglądy na to wszystko i z rozmawiam, palcem nie wytykam. W  jakiś sposób staram się by było to zrozumiałe jak i dla mnie a i ludzi postronnych.

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: 

Tyle co po pracy parę chwil to znaczy kilka godzin zależy też od sytuacji nie zawsze jestem kiedy byc powinienem.

7. Co wniesiesz jako Redaktor:  Mam tutaj na myśli jakieś reklamy, z odrobiną waszej pomocy napewno cos uda się zdziałac, oczywiście namawiac nie ma sensu na wywiady itp., jak się uda jakąś gazetkę się wykombinuje zapewne lajk dla grafika będzie potrzebny no są jakieś plany:

6. Coś o sobie: 

W CS'a pykam od 14 roku życia było kilka przerw to pracowałem na budowlance mianowicie tynkarstwo, brukarstwo a teraz stocznia remonty i budowa statków okrętowych  wracając do przeszłości miałem  swoją serwerownie znajomym mogłem zaufac i w drugą stronę to jest fajne tok to się kręciło. Pośmigaliśmy trochę czasu poznałem kilka eleganckich mordeczek {pozdrawiam} i tak się stało że nie mam co robic na chacie a lubie dużo sobie rozkminiac a i zawsze jestem w stanie w miarę możliwości pomóc jest taka opcja zatem mili państwo lajków nie zbieram  a nakrętki dla oliwki i jeszcze jednej pięknej damy i nie nazywam to hobbym i tutaj swój harakter w jakimś stopniu opisałem.

Pozdrawiam Bartek

nie wiem czy sie uda

Edytowane przez wEdrowiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na NIE!

- Mała Aktywność 

- Napisane jest w wymaganiach "Minimum 50 postów na forum",

Ty masz 10.

Popraw Aktywność na forum , oraz napisz jeszcze kilka postów, postaraj się, pokaż że ci zależy ^^

Redaktorów brakuje więc spełnij wymagania.

Wtedy będę na TAK :)

JvkMchH.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie.

-Masz 26 lat , a najprostszych zasad ortografii nie znasz. Przed 'że' 'a' jak i przy drugiej powtorce litery 'i' stawia się przecinki.

+Wiek.

-Forum.

-Aktywność.

-W całym podaniu wstawileś 3 przecinki. xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WYMAGANIA:

• Dojrzałość
  • Minimum 50 postów 
  • Na forum przynajmniej od miesiąca
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Wysoka aktywność
  • Bardzo dobra opinia 
  • Brak ostrzeżeń. 

Czytanie ze zrozumieniem (wymg.)

Na NIE

#brak spełnionych wymagań

#brak aktywność w dziale redakcji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)