Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
Michał

[PROPOZYCJA NOWEJ POSADY] - Strażnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gram na waszym serwerze (JailBreak) od czterech dni, panująca atmosfera jest miła (Do czasu). Niestety codziennie wszyscy gracze spotykają sie z tym samym problemem,
a mianowicie wchodząc na serwer dostrzegamy grających w druzynie CT (Klawiszy) niedoświadczonych oraz nie posiadających mutacji (Dzieci) graczy którzy drą się i wrzeszczą
do mikrofonu (jakby obdzierali ich ze skóry), tym samym blokując dostęp do CT osobom dobrze zorientowanym w prowadzeniu zabawy, co powoduje niechęć do kontynuacji gry
większości graczy.

Mam do zaproponowania pewną nowość a mianowicie wprowadzenie na serwer pozycji "Strażnik" jego zadaniem jest dbanie o to, aby w drużynie klawiszy (CT) grały osoby
doświadczone w prowadzeniu zabaw oraz po mutacji.

Strażnik - Jest wybierany przez Głównego Administratora, jego obowiązkiem jest pilnowanie porządku na serwerze poprzez przydzielanie odpowiednich osób na stanowisko
Counter Terrorist (CT), posiada dostęp do części komend administracji, a gdy nie ma administratora online on pilnuje serwera.

Prawa i obowiązki:

1. Strażnik musi posiadać następujące cechy:
- Kultura osobista, dojrzałość intelektualna i emocjonalna, sprawiedliwość, sumienność.
2. Strażnik nie może bawić się którąkolwiek z komend
3. Strażnik musi darzyć gracza szacunkiem, nie może publicznie negatywnie mówić o graczu.
4. Strażnik nie może nadużywać swoich możliwości/komend.
5. Strażnik musi być aktywny w życiu serwera.
6. Strażnik nie jest osobą nieomylną, lecz za błędy jest rozliczany.

Komendy:

Strażnik posiada komendy przemieszczania graczy z drużyny CT do TT i na odwrót.

*Więcej komend mogą przydzielić założyciele serwera (NIE MUSZĄ) po przejściu okresu próbnego trwającego 7 dni.

Decyzje końcowe/informacje:

*Używanie wszelkich uprawnień i komend powinno być zgodne z ich przeznaczeniem, nadużywanie jest bezdyskusyjnie zabronione.
*Nadużywanie komend przez strażnika karane będzie wpisem do czarnej listy oraz dyskwalifikacją z przydzielonej mu posady.
*Czarna lista - Lista byłych członków administracji, które swoim zachowaniem działały na niekorzyść serwera oraz doprowadziły do całkowitej degradacji swoich pozycji.
Takie osoby nie mają nigdy prawa powracać do ekipy administracyjnej.

*Osoby bez mutacji będą mogły przejść do CT dopiero wtedy, gdy nie będzie chętnych dojrzałych graczy po mutacji do prowadzenia rundy w CT.
 *W skrócie --> Mutacja ma pierwszeństwo w CT !.
*Administrator nie zawsze jest na serwerze, a wprowadzenie oraz przydzielenie takiej posady 3-4 osobom zdecydowanie poprawi jakość gry !

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy ! Gorąco zachęcam do komentowania przez graczy !

------------------------------------------------------------------------------

Poniżej składam swoją kandydaturę na pozycję Strażnika:

1. Imię: Michał
2. Nick w grze: Michal
3. Wiek: 18
4. Coś o sobie (wyczerpującą odpowiedź, min 5 zdań.): Mieszkam w Szczecinie, uczęszczam do szkoły średniej na profilu Technik Elektryk. Moim hobby jest muzyka oraz piłka nożna. Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to disco polo :). Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby :D. Gram w Tibie i Cs'a oraz Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu. 
5. Odpowiedz na pytania:
Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków Strażnika?
Odp: Średnio 4-5h +/-. Obecnie mam wakacje.
*+/-  - Raz może być godzina, a raz 7, zależy od dnia. Człowiek to nie BOT.
7. Jak długo grasz na serwerze?:
Odp: 4 dni
6. Czy uważasz, że jesteś godny tej pozycji? (napisz dlaczego)
Odp: jestem dojrzały intelektualnie i emocjonalnie, mam dużo czasu na pełnienie obowiązków Strażnika, jestem spostrzegawczy i cierpliwy, posiadam wystarczającą wiedzę o serwerze, jestem sumienny, sprawiedliwy, posiadam bardzo dobrą znajomość regulaminu serwera, nie popełniam błędów ortograficznych, językowych.

Gorąco pozdrawiam

Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)