Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Haetham

Zasłużony
 • Zawartość

  476
 • Wpisów na czacie

  1344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  161d 12h 59m 35s

4 obserwujących

O Haetham

 • Tytuł
  Haetham
 • Urodziny 19 Kwiecień

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Tarnów
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Platforma
  Steam
 • Nick na serwerze
  Haetham

Ostatnie wizyty

2516 wyświetleń profilu
 1. Różne rzeczy działy się w moim życiu, ale ostatnie wydarzenia przebijają wszystko. Zacznę od tego, że jestem raczej zwykłym piwniczakiem - właściwie jedyne, co odróżnia mnie od innych dwudziestokilkuletnich facetów, to moja pasja do kwiatów i jakkolwiek chujowo by to nie brzmiało, ma to ogromne znaczenie dla tej krótkiej historii. Od zawsze jarały mnie kwiaty. Wiem, że nie jest to żadną chluba dla heteroseksualnego mężczyzny, ale widząc kolegów grających 24/7 na kompie czy chlejących wódę co drugi dzień, jakoś nie jest mi smutno W każdym razie, jako, że mieszkam w bloku, kupiłem niedaleko działkę, na której sadziłem róże, tulipany i inne piękne kwiatki. Po kilku tygodniach pole wyglądało zajebiście, a ja byłem dumny z dobrze wykonanej roboty. Co więcej - dowiedziałem się, że w mojej miejscowości odbędzie się konkurs ogrodniczy i do wygrania były niezłe pieniądze, także niewiele myśląc, zgłosiłem swoją kandydaturę. W przeddzień zawodów udałem się na działkę i to co zobaczyłem wprawiło mnie w osłupienie i wkurwienie zarazem. Dwóch mężczyzn w kominiarkach po prostu zapierdalało kosiarkami po moim polu. Początkowo chciałem ich powstrzymać, ale z daleka widziałem, że obok nich leżą futerały na karabin i byłem przekonany, że te skurwysyny są uzbrojone. Szczególnie, że po pewnym czasie położyli się na ziemi i dosłownie wyrywali zębami resztki trawy, której nie udało się skosić. Wyglądało to komicznie, ale mi nie było do śmiechu. Byłem prawie pewien, że ci dwaj mężczyźni również zgłosili się do konkursu i chcieli wykosić (heh) konkurencję. Prawda była zupełnie inna. Kiedy już udało im się usunąć całą trawę z mojej polany, otworzyli futerały, wyjęli z nich trąbki, zdjęli kominiarkę i patrząc na swoje dzieło, zaczęli grać i śpiewać: POLE, POLE, ŁYSE POLE Bracia Pierdolec. Jak ja ich, kurwa, nienawidzę.
 2. Co byście zrobili?

  jeszcze godzinka
 3. Co byście zrobili?

  jak ty nie masz życia, odżywasz jedynie o 21:37
 4. https://www.wykop.pl/ludzie/Haetham/

  Jedyny kontakt ze mną :( 

  Żegnajcie, karwoś lubi w dupe

 5. Skarga na Moderatora

  Gówno mnie interesuje co ty pamiętasz, przedstaw dowód. Bo miałem taki kaprys, nie każdy ma czas na pisanie skarg na jakichś śmiesznych moderatorów, a jak już @MementoMori to zrobił, to skorzystałem.
 6. Skarga na Moderatora

  A może tak nie obrażaj? Jakbym zamienił twój nick na srabece to byś płakał.. A nauczyli pisać w szkole? A czytać? To pisz poprawnie mój nick. Gdzie ja wyzywałem ludzi od kurw? Zapodaj screena. Widocznie miałem racje. @MementoMori no cóż, zleciało się tego, i jest jak jest..
 7. Sprzedam konto steam

  http://steamcommunity.com/id/haetham Ceny proponujemy na pw =)
 8. Grasz w LOLa? Zapisz się!

  Zdupydomordyzaur @KeygeN
 9. Pasta o serwerowni

  Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.
 10. zrealizowane Sygnatura.

  @DebasJan https://imgur.com/a/wlhhA Karwoś zaprasza Cię na GG jak coś to do kurwiosa na GG wejdź
 11. Czy lubisz użytkownika wyżej.

  lubię
 12. Czy lubisz użytkownika wyżej.

  nie znam
 13. Czy lubisz użytkownika wyżej.

  jeszcze jak
 14. @Ksardax tak, pierwszy wywiad nawet teraz, musi być ze mną. nie ma redaktorów, ogarniety
 15. Czy lubisz użytkownika wyżej.

  tak

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!


Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)