Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

TyyTaN

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Wpisów na czacie

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  31d 19h 59m 25s

O TyyTaN

 • Tytuł
  Srebro II
 • Urodziny 17.09.1995

Dodatkowe informacje

 • Imię
  aa
 • Lokalizacja
  Aaa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Platforma
  Steam
 • Nick na serwerze
  aaaa

Ostatnie wizyty

235 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Jestem na Nie gdyż: -Na forum mało się udzielasz, a powinieneś. -Twoje gt mnie nie powala -O Twoim znajomości regulaminu też nie omieszkam wspomnieć bo nałapałeś ich trochę. -Jak na moje to jeszcze mikrofonu byś zacząć używać.
 3. UPDATE 0.0.7

  Dalej 5 misja na tytanie nie dziala, a poza tym blyskawice sie buguja w ten sposób ,że została użyta ale nie zadała dmg.
 4. UPDATE 0.0.7

  Poprawić klasę Tytan; dodać mu 4 byłyskawice na stałe lub 2 ale żeby dostawał jedną po 75 int. -5 misja jest zbugowana. można by było też dodać teleport na nożu (opcjonalnie)
 5. skarga HD! Diablo mod

  Z tego co wiem demko nie nagrywa rozmów z video chatu więc jeżeli wyzywał Cie HD przez mikrofon to demko Ci niewiele da. A bez dowodów ta skarga jest nic nie warta. Chyba ,że masz jakieś inne dowody. Faktem jest iż HD jest wulgarny, ale pracuje nad sobą widać to jest duża poprawa do tego co było we wrzesniu kiedy znów zaczynałem tu grac. Mim zdaniem HD należy dać upomnienie.
 6. -Ogarniasz -wiek -składka -doświadczenie choć Twoje gt mnie nie powala to jestem na Tak, ale z pewnością nadrobisz.
 7. Jestem na tak ponieważ -jest aktywny -ogarnia -doświadczenie jeden minus jest taki ,że za dużo gada.
 8. Skarga na admina

  Jak dla mnie to zamknąć tą maskaradę, bo jest to bezsensowne nabijanie postów, skarga też jest jak dla mnie żałosna zakładać skargę z powodu ,że dostałeś bana na 30 minut za archy na bs'ie? Rozumiem gdybyś dostał bana na dłuższy okres to tak czy też admin nadużył swoich praw wobec graczy, w takim tempie to już nie długo i gracze zaczną skargi pisać z powodu bana na 5 minut... Ciastek oboje wiemy ,że święty nie jesteś bo też archy używałeś na bs i nie tylko. @Mr.duch dobrze napisałeś powinno się dodać ,że jest zakaz używania w obrębie bs używania archów bo też miałem taką sytuacje ,że sprzeczałem się z gosciem co prawda archów na bs'ie nie używał ale dmg zadawał w obrębie bs, powinien zostać dodany taki wpis oraz, moimz daniem nie wolno używać archów przy prowadzeniu hostów do punktu ratowniczego.
 9. Nagrody top 3

  Co to jest w ogóle za konkurs, mi się wydaje ,że założyłeś ten temat po to tylko aby dostać vip'a na serwerze za darmo na x dni ze względu na ,że jesteś top1 na serwerze i zapewne kończy CI się vip na serwerze dlatego właśnie napisałeś ten post. Jestem na Nie iż po za top 1 (czyli Tobą) są top2i top3 są to admini którzy mają admina a co za tym idzie nie potrzebują nagród za ten konkurs iż mają vipa oraz wszystkie premki wliczone w składkę admina co miesiąc. Temat zbędny jak dla mnie.
 10. Vote-lvl

  Jestem za.
 11. Klasa Łowca

  Witam, klasa łowca ma zbugowaną misję, zabij 20 osób zabici przeciwnicy nie zaliczają się do misji. Proszę o naprawienie jej.
 12. Oznaczenia

  Jestem na Nie. AveRasti wyjaśnił.
 13. KUSZA

  Mi się wydaje, bo pewny nie jestem ,że kuszą można strzelać co sekundę, lub tak jak pianka mówi co dwie sekundy co to tego nie jestem pewny, poczekajmy na wypowiedźi opiekunów serwera.
 14. Propozyjca - Iron man

  Myślę ,że dwa skoki iron manowi dodać można jestem jak najbardziej za, ale co do leczenia się na nożu to się nie zgadzam gdyż iron ma podobnie co blamethar (bynajmniej miał) leczysz się 10 hp co 5 sekund/10sekund później chyba już hp więc nie ma potrzeby dawać leczenia na nożu zamiast tego dać ładowanie szybkośc 25jednostek.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!


Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)