Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 22.12.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  CiAsTeK

  Skarga na admina

  CiAsTeK Gram sobie na mapie de_dust2 wylatuja mi archy i skacze nie zabijam nikogo zwłaszcza na bsie nie skacze jako że byłem na bs B i nikogo nie było wylatuje sobie i nagle ban na 30 za co za nic brawo dla admina kopia zrobiona od rozpoczęcia rundy. Znam zasady nie od dziś i nie używam archów na bsie jeśli w poprzedniej rundzie kogoś zabiłem z archów a nie zabiłem to użyłem je przed wejściem a dokładniej przed bramą wejściową od strony respa ct a to raczej bs nie jest jeśli używałem archów na bsie proszę o demko gdzie to widać i udowodnić mi że tam gdzie skacze to jest bs. Kto dał bana nie wiem bo było dużo adminów Grek, POWERADE, Mr. Duch ale myślę że osoba się przyzna i wyjaśni swój powód bana. Wygrales VIPa na jedna runde. Gratulacje! [HPK] Ping nie obowiazuje graczy z immunitetem... *** Bakulek<3 killed SeeALL with a headshot from galil *** *** HaLo HaLo killed Crimson Boar with a headshot from mp5navy *** Gracz || CSC : /i Sprintowski killed Layciu with ak47 MrMax (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] Mr.duch (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] "mp_timelimit" changed to "0" SeeALL : /klasas Mr.duch (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] GreK otrzymal 3437 expa z butelki! *** HaLo HaLo killed GreK with a headshot from ak47 *** Time limit has expired. Map change will happen after this round. HaLo HaLo killed Bakulek<3 with ak47 The next map will be "de_inferno". Bakulek<3 : /i HaLo HaLo killed DrabU with ak47 Mr.duch killed Sprintowski with m4a1 DrabU dropped DrabU has left the game [VIP] Info o VIPie: /vip || Vipa zakupisz przez /sklepsms Player dropped HaLo HaLo (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny] [HPK] Gracz DrabU zostal rozlaczony z powodu duzego ping'u! [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Creativ.pl [AMXBans] Reason: 'archy na bs' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14583948' [AMXBans] Your IP: '109.173.159.150' [AMXBans] =============================================== HaLo HaLo (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny] [[VIP - Diablo Mod]] s1 : s2 Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check your console.
 2. 1 punkt
  W!nneR !

  Skarga na admina

  @TyTuS. Przeczytaj jeszcze raz.. Nie rozchodzi się o to, na jaki czas został nałożony ban, lecz kwestia sprawiedliwości tudzież niejasności. Jest punkt w regulaminie, który zabrania używania archów na bs'ie i co do niego, niektórzy mają problem się dostosować.. Jak było tym razem powie nam tak naprawdę hltv, aczkolwiek wydaje mi się, że nie ma co robić z tego wielkiej afery, jak to napisał wyżej @TyTuS. i zmienić po prostu punkt w regulaminie, który mówiłby nam o tym, że używanie archów na bsie tudzież hostach jest zabronione, a użycie ich w obrębie bsa robisz na własną odpowiedzialność.. Dlaczego ? A no dlatego, że np na wspomnianej mapie de_westwood bs otwarty, czyli A jest w respie CT oraz obok domku. Domek jest w obrębie bsa, a więc świadczyło by to o tym, że od razu ban, nawet jeśli nie zadał dmg ludziom z bsa ? Niekoniecznie, ponieważ nie wszędzie te archy złapią.. kwestia mapy ułożenia mapy. Moim zdaniem ban słusznie oraz sprawiedliwie nałożony, ponieważ archy objęły bs'a a wiążę się to z tym, że zadałeś dmg lub zabiłeś osoby na nim będące. Grek dobrze napisał, że potrzeba czasu na zmianę regulaminu, także czekajmy cierpliwie, a wszystko będzie.
 3. 1 punkt
  GreK

  Skarga na admina

  Regulamin bedzie w najblizszym czasie dopracowany bo brakuje paru szczegolow. Pracujemy nad tym z @POWERADE. Prosimy o wyrozumialosc bo kazdy ma ograniczony swoj wolny czas a zwlaszcza w okresie swiateczno - noworocznym. Jedni przygotowuja sie do swiat inni do egzaminow na uniwersytetach itd. Ciastek przestan plakac bo ja nie bedac adminem dostawalem podobne bany i jakos skarg nie pisalem jak i wiekszosc graczy z serwera. Skoro masz czas pisac bezsensowne skargi i spamowac postami na forum to moze zrob cos pozytecznego dla serwerowni jak robil to @MulTi-:D czyli np przygotuj video promujace serwer etc. Zamykam.
 4. 1 punkt
  TyyTaN

  Skarga na admina

  Jak dla mnie to zamknąć tą maskaradę, bo jest to bezsensowne nabijanie postów, skarga też jest jak dla mnie żałosna zakładać skargę z powodu ,że dostałeś bana na 30 minut za archy na bs'ie? Rozumiem gdybyś dostał bana na dłuższy okres to tak czy też admin nadużył swoich praw wobec graczy, w takim tempie to już nie długo i gracze zaczną skargi pisać z powodu bana na 5 minut... Ciastek oboje wiemy ,że święty nie jesteś bo też archy używałeś na bs i nie tylko. @Mr.duch dobrze napisałeś powinno się dodać ,że jest zakaz używania w obrębie bs używania archów bo też miałem taką sytuacje ,że sprzeczałem się z gosciem co prawda archów na bs'ie nie używał ale dmg zadawał w obrębie bs, powinien zostać dodany taki wpis oraz, moimz daniem nie wolno używać archów przy prowadzeniu hostów do punktu ratowniczego.
 5. 1 punkt
  CiAsTeK

  Skarga na admina

  To dziękuję bardzo za bana wiem że nic nie wskóram bo zawsze jest słowo przeciwko słowu ale wiem jak było i wiem ze nie używałem archów na bsie bo nigdy tego nie robię bo znam zasady zwłaszcza że wy gracie to naprawdę interes życia bym zrobił dodatkowo bs to jest miejsce gdzie można podłożyć pake tam gdzie się nie da to nie bs a skacząc w rejonie wejścia na bs to raczej nie bs z resztą mówisz ze koło bsa i tak było bo byleś przy drzwiach od strony ct przed bsem wiec sorry jak za to dostaje bana gdzie to NIE JEST BS to chyba admin nie zna się na regulaminie i chyba nie powinien być adminem no chyba że są jakieś nowe zasady co do używania archów w okolicach bsa i nazywamy to od dziś bsem to widzę jakieś nowe zasady są wprowadzone nigdy za to nie było bana aż do dziś w takim razie proszę wpisac w regulamin że okolice bsa to też bs i dajemy bany albo najlepiej gdzie tylko użyje się archów od razu ban, widzę każdy daje bany jak mu pasuje dodatkowo zwrócę uwagę że jeśli ja dostaje bana za to i nie zostaje wpierw ostrzeżony nie używaj archów a na mapie poolday taki kozak. plantuje pake gdzie na mapie jest regulamin i jest pięknie napisane że jest zakaz i nie dajesz mu bana tylko wpierw go informujesz a nie ukrywam kozak. nie gra od dziś to coś nie halo albo dawaj od razu każdemu bana za wszystko albo wpierw informuj czym może się to skończyć. Dodatkowo proszę o umieszczenie na forum do każdej mapy zaznaczonych miejsc które waszym administracyjnym zdaniem są to miejsca BS i nie można używać archów bo każdy ma tu odmienne zdanie gdzie jest bs a tak będzie sprawa jasna.
 6. 1 punkt
  GreK

  Diablo Mod - Black Soul

  @Ishiguro albo @Kayako Saeki mozecie obejrzec demo i rozpisac dla tego gracza? potrzebna fachowa ocena.
 7. 1 punkt
  KTO JA JESTEM

  DIABLO MOD[CS 1.6]

  206
 8. 1 punkt
  KTO JA JESTEM

  JAILBREAK[CS 1.6]

  279
 9. 1 punkt
  KTO JA JESTEM

  ONLY DD2[CS 1.6]

  246
 10. 1 punkt
  PenkY

  Witajcie  Wesołych Świąt życzę wszystkim  

  Witajcie Wesołych Świąt życzę wszystkim
 11. 1 punkt
  Pan_Pykanek

  ONLY DD2[CS 1.6]

  245
 12. 1 punkt
  Kayako Saeki

  EXPIENIE PONOWNE !!! REEDUKACJA

  Nie, nie tylko banem. Następna taka sytuacja zakończy się całkowitym zakazem gry na naszych serwerach oraz banem na forum.
 13. 1 punkt
  KaM!x

  ONLY DD2[CS 1.6]

  244
 14. 1 punkt
  DebasJan

  Av DebasJan

  Ok można zamknąć Dzięki
 15. 1 punkt
  TaK To Ja

  Av DebasJan

 16. 1 punkt
  leos

  JAILBREAK[CS 1.6]

  278
 17. 1 punkt
  POWERADE

  EXPIENIE PONOWNE !!! REEDUKACJA

  Skarga słuszna Postać zostanie wyzerowana ze wszystkiego a kolejne takie zdarzenie będzie karane banem
 18. 1 punkt
  Ishiguro

  EXPIENIE PONOWNE !!! REEDUKACJA

  Widac ze ip jest to samo REEDUKACJA I [Spam Detected]
 19. 1 punkt
  Head Master

  ONLY DD2[CS 1.6]

  243
 20. 1 punkt
  Head Master

  DIABLO MOD[CS 1.6]

  205
 21. 1 punkt
  POWERADE

  ONLY DD2[CS 1.6]

  242
 22. 1 punkt
  GreK

  ONLY DD2[CS 1.6]

  241
 23. 1 punkt
  POWERADE

  DIABLO MOD[CS 1.6]

  204
 24. 1 punkt
  GreK

  DIABLO MOD[CS 1.6]

  203
 25. 1 punkt
  Mam namyśli czy ktoś chce bym kupił mu na święta cs1.6 i dwoma csami w pakiecie
 26. 1 punkt
  Pan_Pykanek

  JAILBREAK[CS 1.6]

  277
 27. 1 punkt
  Pan_Pykanek

  ONLY DD2[CS 1.6]

  240
 28. 1 punkt
  Husaria

  Misja nr5 [Klasa Tytan]

  Misja Nr 5 polegająca na zabiciu 30 osób z pioruna nie rejestruje postępów. Co to oznacza w praktyce? Brak dostępu do kolejnych misji, brak kamieni oraz brak marnego expa. Proponuję zmienić misję, bądź poprawić zasadę jej rozliczania. Jeżeli ktoś jakiś czas temutworzy temat o błędach i jest ignorowany to o czym to świadczy? Nie dostanie Pan koperty bo jedyną kopertą na jaką Pan zasługuje jest ta na parkingu... dla niepełnosprawnych.
 29. 1 punkt
  leos

  JAILBREAK[CS 1.6]

  276
 30. 1 punkt
  ~cheat

  Pochwal się swoim ulubionym Filmem.

  "Nico Poza Prawem"
 31. 1 punkt
  Karwoś

  Karwosiowe painty

 32. 1 punkt
  Karwoś

  Karwosiowe painty

  Tak z nudów...
 33. -3 punktów
  REEDUKACJA

  EXPIENIE PONOWNE !!! REEDUKACJA

  Misje mam ze skautem więc spokojnie nikt mi nie pomagał robić zadania a po za tym gdzie jest punkt o zabijaniu gościa co jest afk ? bo ja nigdzie nie widzę a po za tym nie masz życia poza cs? i forum ? Bo się spinasz jak jasna cholera

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!


Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)