Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Propozycja zgłoś czitera

  1. W zasadzie na próbę można spróbować. 2. Odpada - nazbiera się multum cziterów i szukasz przeglądasz całą listę, a tak to wchodzisz w bansa wpisujesz nick czitera i Ci wyskakuje czy już miał bana czy też nie.
 3. Skarga na admina Head Master

  Twój nick: CiAsTeK Nick oskarżonego: Head Master Opis sytuacji:Grałem ninja na mapie cs_1337_ASSALU19 zabiłem z noża gracza "Makii :_)" i dropłem z niego itemik tu mogę źle napisać nazwę cover fire czy jakoś tak naciskając E strzelasz piorunem i właśnie przy użyciu tego itemu zabiłem gracza Head Master który zabierał hosty z dworu. Na servie było dwóch adminów Head Master oraz Mr.duc. Wiem że bana dostałem od Head Mastera który nie sprawdziając nic od razu dał mi bana 30 min i to jeszcze za używanie archów których nie posiadałem. Nie piszę tego z uwagi że mam ban na 30 min bo to minie ale o to że Admin który dał bana raz że nie wie za co a dwa że bez sprawdzenia. Dobrze że są admini na servie ale niech osoby wybierane na to stanowisko najpierw obadają gracza a następnie albo niech powiedzą to źle tamto źle a nie dają bana od razu za nic! Wiem że zaraz będzie temat zamknięty i to jeszcze bez dowodów itp dlatego proszę "górę" aby porozmawiało sobie z adminami jak co ma wyglądać a i przy okazji proszę aby ustalić jakieś rozsądne dawanie czasowych banów bo jedni dostają od amina za np: użycie archów na bsie bana na 5 min a inni 30 min od tego samego ustalcie tak zwany taryfikator za co i ile. Dowód (ss/demko): CiAsTeK killed Makii :_) with knife [KAMIENIE] Znalazles kamien Head Master killed Gadzina with knife pro killed Kredko with ak47 Player [Skilluj] dropped [VIP] Info o VIPie: /vip || Vipa zakupisz przez /sklepsms 'pro' got banned permanent. Reason: 'Wstaw screeny na Cs-Creativ.pl' Head Master killed pro with knife +3334 XP za fraga CiAsTeK killed Head Master pro dropped pro has left the game CiAsTeK otrzymal 1575 expa z butelki! [AMXBans] 'pro' got banned permanent. Reason: 'Wstaw screeny na Cs-Creativ.pl' Dostales *5000* doswiadczenia za wygranie rundy [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Creativ.pl [AMXBans] Reason: 'archy hosty' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14583948' [AMXBans] Your IP: '109.173.156.110' [AMXBans] =============================================== +3750 XP za fraga [VIP] Info o VIPie: /vip || Vipa zakupisz przez /sklepsms AcTIV dropped Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check your console. Connecting to 193.33.177.51:27155... Retrying 193.33.177.51:27155... Connection accepted by 193.33.177.51:27155 * Privileges set BUILD 6153 SERVER (0 CRC) Server # 27 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] There are 28 minutes and 51 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname: CiAsTeK [AMXBans] Reason: 'archy hosty' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Creativ.pl [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14583948' [AMXBans] Your IP: '109.173.156.110' [AMXBans] =============================================== Kicked : You are BANNED. Check your console.
 4. Propozycja zgłoś czitera

  Pierwsze pomyślimy. Co do drugiego, jesteś chętny by podjąć się wpisywania osób na tę listę?
 5. Propozycja zgłoś czitera

  Pomysł dobry !!
 6. Propozycja zgłoś czitera

  jak wprowadza,to ty się nie wypłacisz
 7. Propozycja zgłoś czitera

  oczywiście za
 8. like DIABLO MOD

  199
 9. like JAILBREAK

  265
 10. like JAILBREAK

  264
 11. Reset Lvl/Gildii/Top15

  TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA  Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.
 12. Reset Lvl/Gildii/Top15

  W dniu 17/12/2017 w godzinach wieczornych odbędzie się długo oczekiwany reset lvli, gildii i top15. Zakup expa oraz kamieni będzie możliwy po upływie 7 dni od resetu. Pozdrawiamy Administracja Diablo Moda
 13. Propozycja zgłoś czitera

  Dobry pomysł WarN!! Botqu
 14. Wczoraj
 15. brak ub [DIABLO MOD] CS-CREATIV.PL Landryn

  ub
 16. like ONLY DD2

  230
 17. brak ub [DIABLO MOD] Landryn

  BRAK UB  Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.
 18. Propozycja zgłoś czitera

  gut gut
 19. (BlessYou Admin Diablo-Degradacja)

  @KTO JA JESTEM dostaje tytuł największego psa forum
 20. (BlessYou Admin Diablo-Degradacja)

  ja tutaj jestem tajnym naczelnym wlascicielem wyzsszego awansu juz nie ma
 21. Propozycja zgłoś czitera

  Świetny pomysł usprawni to dzialanie administracji
 22. Proszę o ponowne rozpatrzenie bana. Ban niesłuszny gdyz mam zniszczony jeden paneli w lapku i pokazuje zla godzine a ENQ dał mi bana i doskonale wie jak gralem i ze ssy sie zgadzaja. Czuje sie poszkodowany gdyz gralem fair play.
 23. like ONLY DD2

  228
 24. Propozycja zgłoś czitera

  Druga propozycja to by powstał temat na forum i By jedna osoba dodawała nieodbanowane osoby do tematu. Szybciej wejść na forum w temat i sprawdzić niż szukać w amxbansie
 25. brak ub [DIABLO MOD] CS-CREATIV.PL Landryn

  BRAK UB  Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.
 26. brak ub [DIABLO MOD] CS-CREATIV.PL Landryn

  Brak ub. godzina ss-ów sie nie zgadza
 27. Propozycja zgłoś czitera

  Obie propozycje są bardzo dobre jeżeli nie będzie błedów na serwerze przez to, to jestem za
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!


Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)